Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Top7-Zmierz się! wspólnie z siatkarzami PlusLigi przetestuj eksponaty wystawy w CNK

Zmierz się! wspólnie z siatkarzami PlusLigi przetestuj eksponaty wystawy w CNK

Wystawa „Zmierz się!” to wiele zaskakujących wyzwań i jeszcze więcej dobrej zabawy. W poznaniu granice własnych możliwości pomoże 40 eksponatów. Można zmierzyć swój wzrost, rozpiętość ramion, długość stopy i palca. Można też sprawdzić, z jaką siłą naciskamy na podłoże lądując po skoku oraz określić szybkość reakcji na różne bodźce. Jest okazja zbadać słuch, wzrok, tężyznę fizyczną, siłę własnego głosu. Jest też wyjątkowa okazja zobaczyć siebie w termowizji i porównać własne proporcje z człowiekiem witruwiańskim.

 

Zmierz się! wspólnie z siatkarzami PlusLigi przetestuj eksponaty wystawy w CNK

 

W piątek 10 stycznia będzie można zmierzyć się i porównać z siatkarzami PlusLigi z klubu Verva Warszawa Orlen Paliwa. To rzadka okazja, by porównać kondycję własnego organizmu z możliwościami sportowców. Od godz. 12.00 do 15.00 gośćmi wystawy będą Jakub Kowalczyk, Jan Król, Bartosz Kwolek, Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek i Andrzej Wrona, a towarzyszyć im będzie trener Andrea Anastasi oraz trener przygotowania motorycznego Wojciech Sibiga. To rzadka okazja, by porównać kondycję własnego organizmu z możliwościami sportowców.

 

Organizatorami spotkania z siatkarzami są Centrum Nauki Kopernik oraz operator sieci Plus, który od 2010 roku współpracuje z CNK i jest jego Partnerem Wspierającym, a od 1998 roku wspiera Polską Siatkówkę i jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz tytularnym sponsorem PlusLigi.

Więcej o wystawie na stronie http://www.kopernik.org.pl/wystawy/zmierz-sie/

Źródło:

plus.plAutor |2020-01-08T17:04:30+02:008 stycznia 2020 17:04|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.