Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Internet, Internet mobilny, LTE, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Taryfy, Top30, Top7-W Plusie na Kartę 2x więcej po każdym doładowaniu!

W Plusie na Kartę 2x więcej po każdym doładowaniu!

Klienci Plusa na Kartę (taryfa Plus Elastyczna na Kartę) w okresie od 2 sierpnia do 30 września br. po każdym doładowaniu dostaną 2x więcej GB!

W ramach promocji „2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” podwojony zostanie pakiet gigabajtów, który klienci otrzymują na swoje konto po dokonaniu jego zasilenia. W Plusie na Kartę im wyższe doładowanie, tym większy bonus. Promocja będzie obowiązywać do końca września. Nie trzeba jej dodatkowo włączać.

W zależności od wartości doładowania, wielkość poszczególnych bonusów zmienia się:

Dodatkowe gigabajty w Plusie na Kartę pozwolą na swobodne oglądanie filmików i wysyłanie wakacyjnych wspomnień. Nie będzie można również narzekać na nudę, tym bardziej, że nawet za najmniejsze doładowanie klienci posiadający ofertę Plus na Kartę mogą skorzystać z bezpłatnego transferu danych w ramach IPLI oraz Plus Music.

Jeżeli zaś doładujemy swoje konto za minimum 25 złotych, do puli aplikacji z bezpłatnym transferem otrzymamy także Facebooka, Vibera oraz Messengera.

W Plusie na Kartę 2x więcej po każdym doładowaniu!Autor |2019-08-02T15:58:35+01:002 sierpnia 2019 15:58|Kategorie: 5G, Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Internet, Internet mobilny, LTE, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Taryfy, Top30, Top7|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.