Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Plus, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7-GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

GigaBank to promocja dzięki, której użytkownicy oferty Plus na Kartę będą mogli przedłużyć ważność niewykorzystanych bonusowych gigabajtów z doładowania i ich nie tracić. Wystarczy zasilić swoje konto przed upływem terminu ważności bonusu by przedłużyć ważność niewykorzystanych gigabajtów i od razu zyskać nowe bonusowe GB.

 W ofercie „na kartę” w sieci Plus każde doładowanie to bonusowe Gigabajty, nawet do 100 GB, oraz bezpłatny transfer danych w serwisach iPLA i PlusMusic. Klienci, którzy zasilą swoje konto za minimum 25 zł otrzymają Pakiet Social, dzięki któremu transfer danych doserwisów Facebook, Messenger i Viber jest bezpłatny i nie pomniejsza pakietu GB.

plus GigaBank promocja

Promocja jest dostępna od 25 stycznia, zarówno dla nowych, jak i obecnych, użytkowników taryfy Elastyczna na Kartę i można z niej korzystać wielokrotnie.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na www.plus.pl

 

Źródło:
www.plus.pl


Autor |2019-01-25T11:35:02+01:0025 stycznia 2019 11:35|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.