Jesteś tutaj:-, Foto, Gadżety, Inne, Newsy, Produkty z Chin, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7, Xiaomi-Szef Xiaomi prezentuje składany smartfon z elastycznym wyświetlaczem, który można szybko zmienić w tablet.

Szef Xiaomi prezentuje składany smartfon z elastycznym wyświetlaczem, który można szybko zmienić w tablet.

Xiaomi też chce mieć w portfolio swój własny smartfon z elastycznym ekranem, podobnie jak to już zrobili konkurenci Huawei i Samsung. Plany firmy potwierdza  film, na którym prezes Lin Bin, korzysta z prototypowego urządzenia ze składanym wyświetlaczem. 

Do tej pory Xiaomi nie komentowała nieoficjalnych informacji o pracach przy urządzeniu z elastycznym ekranem. Jednak pokazany filmik rozwiewa wątpliwości i możemy się spodziewać, że wkrótce takie urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane. Konstrukcja urządzenia została tak opracowana, że można je dosyć szybko zamienić w tablet. Ekran urządzenia zgina się po obu stronach.

Szef Xiaomi – Lin Bin – skomentował na chińskim portalu Weibo informacje o nowym telefonie i zaznaczył w niej , że pomimo wszystkich trudności dotyczących wyświetlacza i jego powłoki ochronnej, a także mechanizmu zginania i prac przy adaptacji MIUI –  urządzenie jest prawie gotowe. Według niego, smartfon Xiaomi będzie pierwszym na świecie składanym telefonem, którego wyświetlacz zgina się z dwóch stron. Jeśli prototyp spotka się z przychylnymi reakcjami to Xiaomi rozpocznie jego masową produkcję.Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.