Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Taryfy komórkowe, Top7-Plus – bez limitu w Polsce dla klientów ukraińskich

Plus – bez limitu w Polsce dla klientów ukraińskich

Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce. Teraz w Plus na Kartę za 25 zł miesięcznie znajdzie się wszystko czego potrzebują: duże pakiety internetowe, darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger, najtańsza stawka połączeń do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell, usługi bez limitu w Polsce i do tego rok ważności konta.

 Od 15 czerwca w Plus na Kartę można mieć:

  • Duże pakiety GB – po każdym doładowaniu klient otrzymuje bonus w postaci pakietów GB oraz darmowy transfer na Viber, który jest aplikacją cieszącą się dużą popularnością w Europie Wschodniej, w szczególności na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii, oraz na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie – Facebook i Messenger.
  • Bez Limitu – nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Polsce oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y za 25 zł miesięcznie.
  • Długa ważność numeru – numer ważny rok bez doładowania.
  • Najtańszy kontakt z bliskimi na Ukrainie – 19 gr za minutę połączenia do wszystkich największych sieci na Ukrainie – Kyivstar, Vodafone i Lifecell – to najniższa cena oferowana klientom ukraińskim na polskim rynku.
plus ukraina

plus ukraina

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

W ramach oferty „Taniej na Ukrainę” można też skorzystać z promocji „Poleć Plusa” i za polecenie ofertę na kartę w sieci Plus otrzymać dodatkowy pakiet 5 GB na 30 dni.

źródło: Plus

Regulamin: Taniej_na_Ukraine_-_regulamin_promocji_.pdf (170.4[KB])Autor |2018-06-15T15:59:51+02:0015 czerwca 2018 13:34|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Katerina 22 czerwca 2018 w 00:41 - Odpowiedz

    Nie mam nawet znajomych którzy korzystaliby z tej sieci, niby jest w Polsce, od tylu lat, a jednak nigdy nie slīszałam żeby ktoś miał telefon w tej sieci. wszyscy moi znajomi już dawno przeszli do Virgin Mobile 😛

  2. Andrii 3 listopada 2019 w 17:13 - Odpowiedz

    Polecam plusa!! Jest lepszy na rynku ?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.