Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Top7-Loloki, czyli biblioteka mądrych dzieci w Plusie za 9,90 zł/mc

Loloki, czyli biblioteka mądrych dzieci w Plusie za 9,90 zł/mc

Pierwsza w Polsce mobilna biblioteka ilustrowanych audiobooków dla dzieci została wprowadzona do oferty sieci Plus. Loloki.pl to portal i aplikacja z bajkami i książkami edukacyjnymi dla dzieci. Klienci Plusa przez pierwszy miesiąc mogą korzystać z niej bezpłatnie, a później koszt miesięczny to tylko 9,90 zł, czyli o ok. 25% taniej niż normalnie.

Loloki to dedykowana dzieciom biblioteka z nielimitowanym dostępem do 239 pozycji. To zupełnie nowe publikacje, niedostępne w żadnym innym miejscu –  zarówno bajki, jak i treści edukacyjne, a każda książka to ilustrowany audiobook z tekstem. Dziecko jednocześnie słucha głosu lektora i udźwiękowienia, ogląda ilustracje wykonane w różnych stylach oraz może czytać tekst wyświetlony czytelną czcionką.

Katalog biblioteki zebrany został 31 kategoriach tematycznych i podzielony na trzy poziomy czytelnicze:

1) Pierwsze czytanki dla najmłodszych,

2) Dzieci zaczynające szkołę, od klasy 1,

3) Starsze dzieci, od klasy 4.

Biblioteka Loloki funkcjonuje w formie strony internetowej www.loloki.pl oraz aplikacji mobilnych  na urządzenia z systemami Android i iOS. Ilustrowane audiobooki dostępne są na zasadzie streamingu – dziecko może odtworzyć książki nieograniczoną ilość razy, w obrębie czasu trwania wykupionej subskrypcji. Wybrane książki można dodać do ulubionych i mieć je pod ręką w dowolnym momencie. Na urządzeniach mobilnych istnieje możliwość pobrania książki, a pozycje obejrzane w całości automatycznie dodają się do zakładki książek pobranych. Każdą pobraną książkę można potem odtworzyć w trybie offline, np. w podróży.

Klienci Plusa mogą korzystać z usługi na specjalnych warunkach – wystarczy pobrać aplikację Loloki z Google Play i dopisać płatność do rachunku telefonicznego w sieci Plus wybierając odpowiedni przycisk. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny, a później koszt miesięczny to 9,90 zł (normalny miesięczny dostęp to 12,90 zł). Subskrypcję w dowolnym momencie można wyłączyć i zrezygnować z korzystania z usługi.

Więcej informacji na stronie http://loloki.pl/partnerzy/plus

źródło: PlusAutor |2018-05-23T17:13:24+01:0023 maja 2018 17:13|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.