Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Prawo-Plus – Aktualizacja Regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych

Plus – Aktualizacja Regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych

Z dniem 25 maja 2018 r., w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), Polkomtel, operator sieci Plus, aktualizuje Regulaminy świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Konieczność aktualizacji regulaminów wynika z rozpoczęcia stosowania przez Polkomtel Sp. z o.o. RODO.

Powyższa zmiana nie wiąże się ze zmianą sposobu przetwarzania danych osobowych, zmianą celów ani podstaw prawnych przetwarzania, jak też nie powoduje jakichkolwiek zmian w warunkach wiążącej Państwa z Polkomtel umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne w przypadku braku akceptacji dokonywanych zmian, o których mowa powyżej, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy. Wypowiedzenie może zostać złożone do dnia 25 maja 2018 r.

Jednakże zwracamy uwagę, że proponowane zmiany wynikają bezpośrednio ze zmiany obowiązujących przepisów prawa i w związku z tym, w razie wypowiedzenia umowy, Polkomtel Sp. z o.o. ma prawo dochodzić od Państwa roszczeń odszkodowawczych/kary umownej, o ile takie roszczenia zostały przewidziane w Państwa umowie, w wysokości i na warunkach w niej określonych.

Zmiany widoczne są w dokumentach załączonych: TutajAutor |2018-04-26T08:59:34+01:0026 kwietnia 2018 08:59|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Prawo|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.