Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Sprzęt sieciowy-Plus – darmowe Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik

Plus – darmowe Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik

Z inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik. Można z niej korzystać zarówno w budynku Centrum, jak i na przylegającym do niego terenie Parku Odkrywców.

Usługa Wi-Fi na terenie Centrum Nauki Kopernik jest darmową, natomiast ograniczeniu do półgodziny podlega jednorazowy czas dostępu do Internetu, po czym można się zalogować ponownie.

W budynku Centrum transmisja danych do routerów odbywa się poprzez światłowód Plusa, a na terenie Parku Odkrywców poprzez sieć LTE Plus. Wykonawcą i świadczącym usługę Internetu Wi-Fi jest firma Yoberi, która jest również dostawcą i producentem systemu wildfish 3.0 odpowiadającego za zarzadzanie i bezpieczeństwo sieci.

Strefy darmowego Wi-Fi powstały na zlecenie i są finansowane przez sieć Plus, która jest Partnerem Wspierającym Centrum Nauki Kopernik prawie od początku jego działalności.

źródło: Plus

KanAutor |2017-11-17T11:48:15+02:0017 listopada 2017 11:48|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Janek 17 listopada 2017 w 15:41 - Odpowiedz

    Mieli, ale się szybko z tym uwinęli. Sprawne działanie Plusa, to jedna rzecz, a druga, że to wi-fi udostępniane to ciekawa promocja netu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.