Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy komórkowe-Plus z ofertą – taniej dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce

Plus z ofertą – taniej dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce

Plus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie. Wystarczy kupić starter JA+ Na Kartę i aktywować pakiet kompleksowy, by móc włączyć nową promocję i dzwonić już za 19 gr/min do ukraińskiej sieci Kyivstar, a w Polsce bez limitu.

Od 3 października dostępna będzie w sieci promocja „Taniej na Ukrainę”. To oferta dla wszystkich, którzy chcą mieć usługi bez limitu oraz pakiet internetowy w Polsce, a do tego tanio kontaktować się z bliskimi korzystającymi na Ukrainie z sieci Kyivstar.

W ramach promocji klienci otrzymują:

 • niską stawkę 19 gr/min za połączenia telefoniczne z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar;
 • stawkę 33 gr za SMS-a wysłanego z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar;
 • bezpłatny w Polsce transfer danych na komunikatory Viber, Facebook i Messenger;
 • duży pakiet internetowy w Polsce – 12 GB;
 • rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

By skorzystać z promocji ukraińskiej należy kupić starter JA+ Na Kartę, włączyć promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” za 29 zł na 30 dni oraz aktywować „Taniej na Ukrainę”. Opłata za promocję „Taniej na Ukrainę” wynosi 0 zł i jest ona aktywowana na 24 godziny z automatycznym odnawianiem pod warunkiem zachowania ważności konta dla usług wychodzących oraz aktywnej promocji na pakiet kompleksowy.


Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z oferty muszą zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera. Mogą to zrobić we wszystkich punktach rejestrujących karty sieci Plus, a przy rejestracji musza okazać paszport lub kartę pobytu.

Wraz z nową promocją Plus przygotował specjalnie oznaczone startery w języku ukraińskim, które będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży.

źródlo: Plus

KanAutor |2017-10-03T11:32:06+02:003 października 2017 11:32|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Wania 3 października 2017 w 15:17 - Odpowiedz

  Dobry pomysł. U mnie w pracy jest masa Ukraińców i tak na oko widzę, że ucieszyła ich ta oferta Plusa. A sporo z nich wiem że często dzwoni do domów.

  • Ja 3 października 2017 w 16:08 - Odpowiedz

   @gosc Nie czuje się nieudacznikiem, jestem dobrze sytuowany i zawsze, dziękuje rodzicom byłem, po prostu nie podoba mi się to w jaki sposób traktuje się ukraińców w Polsce a jak nas Polaków za granicą, albo własnym kraju, nie tego oczekiwałem po tym rządzie (chociaż na niego nie głosowałem, ale wydawał się pro Polski) My takich udogodnień nie mamy i nie mieliśmy. I nie podoba mi się sprowadzenie ich tak chętnie do Polski pod pretekstem tańszego pracownika, bo wielu Polaków szuka pracy, a oni już wcale tacy tani też nie są, bo żądają sobie jak wszyscy 12 zł za godzinę. Nawet przy zrywaniu malin chcą bodajże 14 zł, to ja jednak wolę przyjąć Polaka, bo i ukraińcy się nie asymilują, zakładają własne kluby tylko dla ukraińców, flagi narodowe na uniwersyteckich balkonach w akademikach mogą mieć wywieszone a Polacy już nie. Więc proszę Cie nie pouczaj mnie, bo za młody jesteś i o wielu sprawach nie wiesz i się nie znasz.

  • gosc 4 października 2017 w 13:02 - Odpowiedz

   Dojrzały „znawca” problematyki się znalazł. Bredzisz znawco jak typowy polaczek-cebulaczek, wszyscy cię ciemiężą i rzucają kłody pod nogi a innym nie. Martrologia, wojna i głęboka wiara – tylko tym potraficie żyć i mieć pretensje do innych o wszystko. Napisz skargę do instytucji europejskich że cię źle traktują :lol A dla Ukraińców operatorzy mają oferty.

 2. mazdoi 23 października 2017 w 23:21 - Odpowiedz

  Według mnie to świetny pomysł 🙂 Ukraińcow robi się coraz więcej i na pewno będą mega zadowoleni z tej oferty 🙂 W ogóle jestem w szoku że jakaś sieć troszczy się tak o obcokrajowców i daje takie fajne promocje 😀 brawo Plus!

 3. Stjepan 24 października 2017 w 17:38 - Odpowiedz

  Dobre to oferta, Plus daje lepiej to jak inne operatory. I opis oferty też w ukrainski jezyku, dobre dobre to.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.