Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Sprzęt sieciowy, Taryfy komórkowe-Audioteka w Plusie za 19,99 zł miesięcznie

Audioteka w Plusie za 19,99 zł miesięcznie

Plus wraz z serwisem Audioteka.pl uruchomił specjalną usługę „Audioteka w Plusie”, która zintegrowana z systemem bilingowym pozwala na prostsze płatności za audiobooki. Teraz koszt audiobooka zostanie doliczony do najbliższego rachunku, natomiast w przypadku usług na kartę będzie automatycznie pobrany z konta. Serwis oferuje dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków, a koszt usługi to jedyne 19,99 zł miesięcznie.

„Audioteka w Plusie” to dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków i możliwość wyboru z kolekcji ponad 6 tysięcy tytułów. Koszt usługi to 19,99 zł miesięcznie, a w ramach usługi klienci otrzymują:

  • pierwszy audiobook za darmo dla nowego użytkownika,
  • możliwość wybrania za darmo jednego dowolnego audiobooka w ramach miesięcznej opłaty subskrypcyjnej, z opcją „przechodzenia” nie wybranej pozycji na kolejny miesiąc,
  • możliwość zakupu kolejnych audiobooków nawet o 50% taniej, niezależnie od ceny katalogowej.

„Audioteka w Plusie” jest dostępna w Sklepie Google Play na urządzenia z systemem Android w wersji 2.3 i nowszej oraz w Windows Phone Store na urządzenia z systemem Windows Phone w wersji 7.5 i nowszych.

Audioteka to mobilna platforma oferująca dostęp do audiobooków przez serwis www, aplikacje mobilne na smartfony, tablety i laptopy. Dzięki współpracy z kluczowymi wydawnictwami stworzyła największą kolekcję audiobooków w Polsce. Pozostaje liderem sprzedaży i jednocześnie największym producentem audiobooków w swoim regionie, dzięki czemu aktywnie kreuje najwyższej jakości ofertę audiobooków na rynku. W Audiotece można znaleźć najgłośniejsze światowe premiery, nowości i bestsellery opowiedziane najlepszymi głosami – audiobooki czytają m.in. Krzysztof Gosztyła, Piotr Fronczewski, Maciej Stuhr, Mariusz Bonaszewski, Agata Kulesza, Krystyna Czubówna, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.plus.pl/audioteka

źródło: Plus

Kan

Autor |2017-04-12T13:53:28+02:0012 kwietnia 2017 13:53|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Sprzęt sieciowy, Taryfy komórkowe|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Darek 27 kwietnia 2017 w 14:27 - Odpowiedz

    Usługa bardzo przydatna. Przynajmniej dla tych, którzy z audio książek czytają. Kolejny powód, żeby zostać z Plusem na dłużej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.