Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe-Plus JA+ Rodzina – nowa oferta rodzina, czyli trzy karty SIM na jeden rachunek

Plus JA+ Rodzina – nowa oferta rodzina, czyli trzy karty SIM na jeden rachunek

Nowa oferta JA+ Rodzina w Plusie. Powrót promocji „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”

JA+ Rodzina to nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z usługą LTE bez limitu danych, a nawet pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego abonamentu i mogą z nich korzystać trzy osoby, a za dodatkową opłatą można dołączyć nawet sześciu kolejnych użytkowników.

W ramach programu smartDOM powraca znana już wcześniej promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”, w której można korzystnie łączyć usługi Plusa i Cyfrowego Polsatu (telefon, Internet LTE, telewizja satelitarna) i otrzymać drugi produkt za połowę ceny, a trzeci nawet za 1 zł i to przez całą długość umowy.


Od 7 października dostępna będzie nowa oferta Plusa JA+ Rodzina pozwalająca na współdzielenie usług przez kilku użytkowników w ramach jednego abonamentu.

JA+ Rodzina, to:

 • Trzy abonamenty: 69,99 zł, 99, 99 zł i 129,99 zł ze współdzielonymi usługami.
 • Abonament obejmuje trzy karty SIM.
 • Możliwość dołączenia do umowy kolejnych sześciu osób za 25 zł miesięcznie każda.
 • W ramach abonamentu, w zależności od jego wysokości, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki oraz na numery stacjonarne, duży współdzielony pakiet internetowy, SMSy i MMSy bez limitu.
 • Duże, współdzielone przez wszystkich użytkowników abonamentu, pakiety internetowe: 10 GB, 20 GB oraz 30 GB i LTE bez limitu danych.
 • W najwyższym abonamencie dostępny jest pakiet usług roamingowych na terenie Unii Europejskiej: 360 minut na rozmowy / SMSy / MMSy oraz Internet 500 MB
 • Do każdej karty SIM aktywowanej w ramach umowy można dokupić w sprzedaży ratalnej smartfon.
 • Wszyscy użytkownicy korzystają z tych samych zasobów, wynikających z oferty bazowej.
 • Klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymują nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo.

Także od 7 października w ramach programu smartDOM dostępna znów będzie promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Wystarczy posiadać jedną z usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu (Internet, telefon lub telewizja) z abonamentem w wysokości minimum 49,90 zł, albo kupić ją z abonamentem minimum 39,90 zł w ofercie bez sprzętu lub minimum 59,90 zł w ofercie ze sprzętem, by na drugą dostać rabat 50%, a trzecią mieć nawet za 1 zł (rabat 18,99 zł) i to przez całą długość umowy.

Program smartDOM to unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa (telefon, Internet LTE, prąd), Cyfrowego Polsatu (telewizja satelitarna, Internet LTE) i PlusBanku, dzięki czemu można płacić mniej za domowe rachunki i generować duże oszczędności.


źródło: Plus

KanAutor |2015-09-30T13:05:35+02:0030 września 2015 13:05|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Nika 30 września 2015 w 15:20 - Odpowiedz

  Opy idą w utrzymanie rodzin, oferując im takie promocje. Ma to sens, bo trudno będzie jednymu się wyłamać.

 2. ganimedes 30 września 2015 w 19:30 - Odpowiedz

  Teraz przechodzimy w firmie na takie rozwiązanie. Doczekamy się i w wersji dla zwykłego zjadacza. Wygodne i elastyczne.

 3. zlotowinfo 1 października 2015 w 12:51 - Odpowiedz

  rewelacji nie ma, bez limitow na komorki są po 20zł
  ale może być dobre jak ktoś używa neta na komie

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.