Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności, Plus, Taryfy komórkowe, Telewizja-Kredyt ratalny 0 w PlusBanku dla klientów Plusa i CP

Kredyt ratalny 0 w PlusBanku dla klientów Plusa i CP

Od 13 sierpnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z nowej oferty finansowania sprzętu. Kredyt ratalny PlusBanku to wyjątkowa propozycja 3×0 – 0% oprocentowania, 0% prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej, klient nie ponosi tych kosztów, a płaci jedynie za sam kupowany sprzęt. Oferta jest dostępna tylko dla klientów indywidualnych, a w ramach jednej umowy kredytowej można sfinansować zakup maksymalnie trzech sprzętów.

Oferta PlusBanku jest szczególnie atrakcyjna przy zakupie drogich urządzeń (smartfonów, tabletów i laptopów), a jej wyjątkową zaletą jest prosta konstrukcja oraz brak dodatkowych kosztów. Kredyt ratalny PlusBanku to:

  • 36 rat,
  • 0% oprocentowania,
  • 0% prowizji,
  • 0 zł opłaty przygotowawczej.

Cena kupowanego sprzętu jest po prostu podzielona na 36 równych rat, których spłata następuje zgodnie z ustalonym harmonogramem, ale można je oczywiście spłacić wcześniej. Minimalna kwota kredytu to 300 zł, maksymalna wynosi 5000 zł, a do udzielenia kredytu wystarczy oświadczenie o zarobkach. W ramach jednej umowy kredytowej można sfinansować zakup nawet 3 sprzętów/produktów od Plusa i Cyfrowego Polsatu. Cały proces udzielania kredytu trwa do 15 minut i odbywa się w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży obu firm. Kredyt ratalny PlusBanku dostępnyjest tylko dla klientów indywidualnych Plusa i Cyfrowego Polsatu, a cała kwota kredytu przeznaczona jest na zakup sprzętu.

Od ponad miesiąca klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą też korzystać ze specjalnej promocji „Bonus Plus w programie smartDOM”, w ramach której wszyscy nowi i dotychczasowi posiadacze Konta Plus zawierający lub przedłużający umowę na świadczenie usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, mogą liczyć na zniżki w abonamencie wysokości 50 złotych przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 20 zł w każdym z kolejnych 18 miesięcy.

Użytkownicy, którzy w danym miesiącu wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł – przy użyciu kart debetowych lub naklejek zbliżeniowych wydanych do Konta Plus oraz kart kredytowych w PlusBanku – zyskają 50 zł zniżki na usługi w sieci Plus lub w Cyfrowym Polsacie, która zostanie uwzględniona przy najbliższym rachunku. Szczegółowe informacje o promocji „Bonus Plus w programie smartDOM” są dostępne na www.plus.pl, www.cyforwypolsat.pl oraz www.plusbank.pl.

Regulamin: Tutaj

źródło: Plus

Kan

Konto Plus można otworzyć w wybranym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, oddziale PLUS BANK S.A. oraz poprzez dedykowany formularz dostępny na stronie www.plusbank.pl.

Autor |2015-08-13T12:21:08+02:0013 sierpnia 2015 12:21|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności, Plus, Taryfy komórkowe, Telewizja|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. minus 13 sierpnia 2015 w 15:04 - Odpowiedz

    czy + bank już zabezpieczony przed hakerami?

  2. Mirek 17 sierpnia 2015 w 10:57 - Odpowiedz

    Bardzo mi się to podoba. Kolejny powód, że jestem zadowolony z tego, że jestem w CP. Akurat myśałem o wymianie telewizora, a dzięki temu powinno pójść łatwiej. Smart dom to dobry program.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.