Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy komórkowe-Na wiosnę 50 proc. więcej za doładowanie bankowe

Na wiosnę 50 proc. więcej za doładowanie bankowe

Nadchodzi wiosna, a w Plusie wiosenna promocja, w której klienci znów mogą mieć więcej. Wystarczy tylko doładować przez promocja trwa w dniach 12-14 marca i dostępna jest dla klientów wszystkich usług głosowych „na kartę” oraz mixa w Plusie.

Dodatkowe 50% wartości doładowania można otrzymać w dniach 12-13 marca br, a wystarczy tylko dokonać zasilenia swojego konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. Promocja dotyczy klientów usług „na kartę”: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, którzy muszą dokonać zasilenia w wysokości 30-99 zł, natomiast klienci Plus Mix i Plush Mix w wysokości 20 zł.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.blue.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SAlub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor

.
Bonusy zostaną aktywowane na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Szczegółowe informacje w regulaminie promocji.

źródło: Plus

Kan

Autor |2015-03-11T15:09:29+01:0011 marca 2015 15:09|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Janek 11 marca 2015 w 18:57 - Odpowiedz

  No i to mi się podoba. 50% to ładna liczba. Dość często się przydarza w Plusie, więc co jak co, ale telefon na kartę u nich jest bardzo opłacalny.

 2. Jo 12 marca 2015 w 08:56 - Odpowiedz

  Tak, tak.. cały ten Plus, jest nadzwyczaj , fenomenalnie, ekstremalnie, profesjonalnie, niebanalnie, oficjalnie i nieoficjalnie, super marginalnie.. opłacalny !! 🙂 wystarczy jakakolwiek porównywarka ofert w google i widać to jak na dłoni…. hehe… więc jak co to telefon tylko w sieci Plus – jak masz gruby portfel. 😉

  • Tomek 12 marca 2015 w 21:48 - Odpowiedz

   A Pan widzę nie w sosie ;). Może bez bałwochwalstwa zbędnego, ale Plus jest całkiem ok. A że jest 50% gratis za doładowanie, i to dość regularnie się to pojawia, to ciężko mi byłoby to krytykować.

 3. Onyx 12 marca 2015 w 10:10 - Odpowiedz

  Nie mam telefonu w plusie bo nie mam zamiaru dorabiać „Zębatego” 🙂

 4. Zzzz 12 marca 2015 w 11:54 - Odpowiedz

  Doładowania doładowaniami, ale może ten + zaprzestał by praktyki zerowania kont? Czyli doładujesz nie wydzwonisz to po ok 42 dniach od blokady wychodzących rozmów kasa znika.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile