W rocznym raporcie dotyczącym aktywności marek na Facebooku, Plus okazał się bezkonkrencyjny w kategorii Telekomunikacja.

Fanpage Trends 2013 to raport przygotowany przez firmę badawczą Sotrender podsumowujący aktywności marek na Facebooku w minionym roku. Przy jego tworzeniu brane są pod uwagę wskaźniki ilościowe, jak liczba fanów, a także wskaźniki jakościowe typu zaangażowanie fanów, interaktywność, people talking about (PTAT). Właśnie we wskaźnikach jakościowych Plus nie dał szans konkurencji i w każdym z tych rankingów zajął pierwsze miejsce.
Od początku swej aktywności w mediach społecznościowych Plus przywiązuje dużą wagę by stanowiły one ważne ogniowo w obsłudze i pomocy klientom. Fanpage operatora na Facebooku jest najlepszym w Polsce pod względem odsetka odpowiedzi na posty fanów i odpowiedź znajduje tu aż 95% zapytań.
Własnie za jakościową obsługę fanów na Facebooku pod koniec ubiegłego roku Plus został wyróżniony certyfikatem Socially Devoted przyznawanym przez międzynarodową firmę badawczą Socialbakres.
Za działania Plusa w mediach społecznościowych odpowiada agencja faceADDICTED.
źródło: Plus
Kan
Nie mam FB-jestem młody (35L), chyba wykształcony mgr inż. 2x kierunki, robię doktorat.
Czy coś ze mną nie tak, że nie chcę oddawać swojej prywatności?
Ps. Wszystko co wrzucicie na FB jest własnością FB-nawet rodzinna fotka.
Wszystko z Tobą w porządku 🙂 Najlepsze jest to, że Ci co nie mają w ogóle z tego powodu nie ubolewają 😀
Co ma wykształcenie do profilu na facebooku? Ja mam profesurę i mam konta na niektórych serwisach.
Wykształcenie świadczy trochę o stanie świadomości 😉 ale oczywiście nie jest wyznacznikiem mądrości, a tym bardziej inteligencji, pozwala jednak na określenie człowieka wykształconego , człowiekiem światłym… w dużej mierze 🙂
Masz rację ja też nie mam facebouka człowiek jest dzięki temu wolny i nikt mu nie patrzy na rece.
Ostatnio było, że u Orange odpowiedzi są średnio co 23 minuty. Pewnie kryteria brane pod uwagę w tym rankingu są decydujące 😉 jak ma się czas odpowiedzi do ich ilości… trudno ocenić.
Dziwi mnie to zmuszanie do korzytania z FB-jest jakas prowizja od tego?