Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Prepaid, Reklama, Taryfy komórkowe-Plus przekazuje fundacjom 10 proc. doładowania (wideo)

Plus przekazuje fundacjom 10 proc. doładowania (wideo)

Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plus na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji. Wystarczy, że wskażą jedną z nich i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania. Wspieranie fundacji nic nie kosztuje klientów. Wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, a pieniądze w całości przekazuje Plus. Zasada jest prosta – im większa jest kwota doładowania, tym więcej Plus przekazuje fundacjom.

Akcja Pomagaj z Plusem zaczyna się 19 listopada i będzie wspierana kampanią z udziałem Maćka Rocka pod hasłem „Bądź sobą, ładuj dobrem!”.
By „być sobą i ładować dobrem” wystarczy tylko wpisać kod przypisany do fundacji, którą chcemy wesprzeć i doładować swoje konto dowolną kwotą. Kod wystarczy wpisać przed pierwszym doładowaniem, a do końca akcji Plus po każdym zasileniu przekaże 10% jego równowartości na rzecz wskazanej fundacji. W trakcie akcji klient może zarówno zmienić fundację, jak i wcześniej zrezygnować z uczestnictwa.

W akacji bierze udział osiem fundacji:

   Fundacja Polsat,

   Fundacja Radia ZET,

   Fundacja Świętego Mikołaja,

   Fundacja Przyjaciółka,

   Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka),

   Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC Fundacja Herosi,

  Fundacja Rodzin Adopcyjnych.


Wybraliśmy do współpracy fundacje zajmujące się wspieraniem przede wszystkim dzieci. Święta to szczególny czas i chcemy, by choć trochę ich magii dotarło szczególnie do tych, którzy potrzebują wsparcia.” – mówi Tobias Solorz, członek Zarządu Polkomtelu i dodaje – „Hasłem akcji jest „Bądź sobą, ładuj dobrem!” i wystarczy tylko chcieć, by wziąć w niej udział.”

Akcja charytatywna Pomagaj z Plusem będzie trwała do 31 grudnia br.

Więcej informacji o akcji oraz biorących w niej udział fundacjach znajduje się na specjalnej stronie internetowej www.pomagajzplusem.pl

źródło: Plus

Kan

Autor |2013-11-19T09:48:34+01:0019 listopada 2013 09:48|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Reklama, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. xxx 19 listopada 2013 w 10:11 - Odpowiedz

  Taaa.. niech Plus nadal pomaga innym a nie swoim klientom ! Jeśli jakieś „zwierzątko” nie radzi sobie z życiem to GINIE, ot cała filozofia….

 2. joasiab21 19 listopada 2013 w 12:31 - Odpowiedz

  Ładny gest sieci Plus. Pomaganie jest w cenie. Akcja ta z pewnością wpłynie na postrzeganie wizerunku sieci. Idea CSR jak widać jest bliska sieci Plus.

  • ddddd 19 listopada 2013 w 14:19 - Odpowiedz

   Akurat takie akcje, czy akcje sponsorowania sportowców bardzo dobrze wpływają na wizerunek firmy np. polskich siatkarzy.

 3. fckk 21 listopada 2013 w 10:07 - Odpowiedz

  Super! nie trzeba żadnych płatnych sms-ow wysyłać tylko kod za każdym razem kiedy się doładujemy konto.
  brawo Plus jak zawsze pierwszy w nowościach!

 4. fequbi 23 listopada 2013 w 14:59 - Odpowiedz

  Oferta plusa jest najlepsza:D!
  Nic nie musimy płacić,
  nic wysyłać
  tylko po prostu wpisać kod i doładować konto 😛
  polecam !

 5. Ola 24 listopada 2013 w 17:00 - Odpowiedz

  Szlachetna sprawa. Robiąc tak „niewiele” można zdziałać bardzo dużo. Każdy przecież co najmniej raz w miesiącu doładowuje swoje konto, więc dlaczego nie pomóc, skoro nic nas to nie kosztuje. Jest na świecie tyle chorych dzieci, którym warto pomóc. Wielki ukłon w stronę Plusa, pokazują klasę. Święta to szczególny czas, kiedy wyjątkowo chce się pomagać. Naprawdę warto.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.