Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Więcej bezpieczeństwa i adresów IP – Zmiany w ofercie biznesowej Orange

Więcej bezpieczeństwa i adresów IP – Zmiany w ofercie biznesowej Orange

Orange ulepszył ofertę Internetu Firmowego i przygotowaliśmy nowe rozwiązania zgodnie z potrzebami swoich klientów. Odchodzi opcja M, bez zmian zostaje S, natomiast mocno rozszerzamy wariant L. Co zyskują przedsiębiorcy?

Wybierając teraz wariant L, przy niedużej dopłacie – 10 zł miesięcznie, dostają więcej usług oraz elastyczność w ich doborze. W pakiecie mają aż 5 usług biznesowych: 2 stałe – Wsparcie Zdalne i Cybertarcza oraz 3 dodatkowe, które mogą samemu wybrać. Usługi można zmieniać w trakcie trwania umowy, na bieżąco dopasowując do aktualnych potrzeb.

 

W ramach Internetu Firmowego L klient biznesowy dostaje również:

  • Backup danych 250 GB
  • Rozszerzenie usługi Stały adres IP – z możliwością dodatkowego zwiększenia go o 4-adresową podsieć (przy światłowodzie; wcześniej był dostępny tylko 1 adres IP z NAT; teraz może otrzymać 4 adresy dopłacając dodatkowe 10 zł miesięcznie) lub 8-adresową podsieć (przy światłowodzie; zwiększenie z 4 do 8 z dopłatą 20 zł).

 

Więcej adresów IP

Stały adres IP pozwala m.in. na bezproblemowe połączenie się z siecią firmową pracownikom, którzy pracują zdalnie. Dodatkowo możliwe jest obsługiwanie własnego serwera poczty elektronicznej albo FTP. Jeśli np. łączymy się z wewnętrznym serwisem, to system wie, że połączenie pochodzi ze stałego IP, przypisanego do tej firmy i umożliwia dostęp do danych – bez wpisywania za każdym razem nowego adresu IP. Zapewnia to komfort pracy i przyspiesza wiele działań.

 

Bezpieczne zaplecze

Istotny jest też duży backup danych. W nowym Internecie Firmowym L to aż 250 GB przestrzeni w chmurze (z możliwością rozbudowy do 500 GB) na przechowywanie danych firmowych. Są one magazynowane na terenie Polski i dostępne dla użytkownika z dowolnego urządzenia, poprzez internet. Można je udostępniać też innym pracownikom. Liczba urządzeń, z których będą tworzone backupy, jest nieograniczona. Robią się one automatycznie i są szyfrowane. Gwarantuje to spokój i bezpieczeństwo, że wszelkie firmowe dane oraz dokumenty, w razie awarii komputerów czy serwerów, nie przepadną ani nie wpadną w niepowołane ręce. Narzędzie jest łatwe w obsłudze i zarządzane poprzez aplikację mobilną lub komputerową.

Rozszerzenie zakresu usług w Internecie Firmowym L dostępne jest dla nowych klientów biznesowych lub kolejnych lokalizacji, przy zamówieniu instalacji nowej usługi. Mogą skorzystać także obecni użytkownicy, którzy:

  • chcą zmienić technologię z miedzianej na światłowód i podpiszą nową umowę;
  • korzystają już z Internetu Firmowego i mają możliwość przedłużania umowy
  • korzystają już z Internetu Firmowego, zmieniając pakiet usług na wyższy.

 

Więcej o nowym Internecie Firmowym przeczytacie tutaj.

Autor |2023-09-07T11:53:27+02:007 września 2023 14:30|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.