Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Orange Flex nominowany do MTA 2021

Orange Flex nominowany do MTA 2021

Orange Flex został nominowany do Mobile Trends Awards 2021 za funkcję przekaż EKO GB w kategorii „funkcjonalność prospołeczna”.

 

„Jeśli korzystasz i cenisz sobie nasze zaangażowanie w działania na rzecz środowiska prosimy o Twój głos.”

 

Mobile Trends Conference to doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku. Jest to największa w Polsce cykliczna konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, trendom oraz marketingowi w branży mobile.

Zapewne wiecie czym jest funkcja „Przekaż GB”. Daje ona możliwość przesyłania gigabajtów innym użytkownikom Orange Flex. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, niedostępne u innych operatorów na rynku. Funkcja ta zyskała nowy wymiar w 2021 r. – oprócz przesyłania GB znajomym, można również przyłączyć się do akcji EKO GB. W jej ramach wymieniasz swoje niewykorzystane GB na m2 lasu.

Nowa funkcja „przekaż EKO GB” w Orange Flex to unikalna możliwość stałego wspierania środowiska przez użytkowników sieci komórkowej, w prosty i angażujący sposób. Dzięki tej akcji w 2021 roku udało się posadzić wiele drzew – 10 000 m2 bioróżnorodnego lasu.

 

 

Głosuj na Orange Flex

Operator zaprasza nas do głosowania, które odbędzie się w dniach od 15 do 23 lutego na stronie mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie.Autor |2022-02-15T17:32:57+02:0015 lutego 2022 17:30|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.