Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe-Więcej gigabajtów i niższe opłaty za internet w roamingu

Więcej gigabajtów i niższe opłaty za internet w roamingu

Od nowego roku Orange wprowadza korzystne zmiany w ofercie roamingowej w Unii Europejskiej. Jedziecie za granicę, warto wiedzieć i skorzystać.

Od 1 stycznia 2022 roku operator podwyższa limity gigabajtów w planach taryfowych nawet o 1,79 GB i obniża tzw. opłaty dodatkowe za połączenia głosowe (z 4 do 3 groszy). Niższe będą też opłaty za każdy GB transmisji danych. Cena za GB spadnie do 14,36 zł. Zmiany dotyczą klientów indywidualnych i biznesowych. Ucieszą się także ci, którzy korzystają z ofert na kartę, Orange Flex i nju. (szczegóły na orange.pl/roaming)

Przypominamy, choć pewnie pamiętacie, że już od prawie roku Wielka Brytania nie jest w Unii Europejskiej. Brexit spowodował, że zarówno Wielka Brytania, jak i Gibraltar przeszły z roamingowej strefy 1 (UE) do strefy 2. To oznaczało zmiany w cennikach roamingowych uwzględniających nową sytuację. Orange zmieniał je stopniowo, proponując promocyjne zasady. Natomiast od 18 października 2021 wprowadzono nowe, korzystne ceny usług w roamingu w Wielkiej Brytanii, dla tych, którzy od 1 stycznia 2021 r. zawierali nowe umowy lub aneksy w ofercie dla klientów indywidualnych na abonament.

Warunki cenowe usług w roamingu w Wielkiej Brytanii i Gibraltarze dla umów zawartych do 31 grudnia 2020 r. nie ulegają zmianie.Autor |2021-12-30T13:20:23+02:0030 grudnia 2021 12:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.