Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje-Niższe ceny usług w Orange na kartę

Niższe ceny usług w Orange na kartę

Zbliża się wiosna, robi się coraz cieplej, a w ślad za tym nadchodzą pozytywne zmiany w ofercie Orange na kartę. Zobaczcie, co mamy dla Was już dziś.

 

Wszystkiego więcej

Spadają ceny za przedłużenie ważności konta oraz bonusowych gigabajtów, które tak chętnie gromadzicie po doładowaniach w Orange Free na kartę. Obniżki wynoszą nawet do 70%! Obejmują one pakiety: „Więcej czasu na internet” (dodatkowe dni ważności konta i bonusowe gigabajty) oraz „Więcej czasu na wszystko” (dodatkowe dni ważności konta dla użytkowników usługi „Za darmo w Orange”).

tabelka3

 

Jak dokupić dodatkowe dni ważności konta i gigabajtów?

W przypadku „Więcej czasu na internet” – wystarczy wysłać SMS pod 411 o treści – w zależności od wybranej ilości dni – AKT7, AKT31 lub AKT365. Analogicznie dla usługi „Więcej czasu na wszystko” – wysyłamy SMS pod numer 131 o treści AKT7, AKT31 albo AKT365.

Warto zrobić to poprzez swoje konto na orange.pl lub z poziomu aplikacji Mój Orange. Dodatkowe dni ważności można kupować wielokrotnie i będą one się sumować. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj. Więcej wybranych, najciekawszych promocji poznacie na blogu, a o wszystkich akcjach i regulaminach przeczytacie na naszej stronie internetowej.Autor |2021-03-02T14:50:50+02:002 marca 2021 15:10|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.