Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy-100GB dla studentów od Orange Flex

100GB dla studentów od Orange Flex

Semestr trwa, dlatego też Flex kontynuuje wcześniejszą promocję dla studentów i daje im aż 100GB do nauki i … rozrywki. Każdy obecny i nowy użytkownik Orange Flex, który posiada status studenta może do 30 czerwca  bezpłatnie aktywować dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni.

Z wcześniejszej promocji 100GB od Flex skorzystało prawie 3,5 tysiąca studentów. W większości (68%) byli to mężczyźni. Top5 miast skąd pochodzą to Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków i Poznań. Najczęściej wybierali oni plan 30GB. Chętniej w płatnościach mobilnych (52%) płacili za zakupy BLIKIEM. Prawie 1/3 z nich dołączyła do Orange Flex poprzez kod polecający.

Jak włączyć dodatkowy pakiet GB w Orange Flex?

Z najnowszej oferty może skorzystać każdy student dowolnej uczelni wyższej, który dołączy do Flexa lub ma już aktywny Plan we Flexie. Aby aktywować pakiet darmowych GB należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz zostać członkiem Klubu Flex. To nic trudnego, wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji. W aplikacji Orange Flex należy otworzyć zakładkę „Odkryj” i kliknąć w banner informujący o ofercie dla studentów. Do uzupełnienia jest krótki formularz potwierdzający status studenta. Użytkownik otrzyma kod z dostępem do bezpłatnego pakietu 100 GB, do aktywacji w Klubie Flex.

Bonus dla nowych klientów – 30 zł Nowi klienci Orange FLEX mogą otrzymać 30 zł i korzystać z Orange Flex za free. Po rejestracji w Orange Flex, przed dokonaniem płatności, należy w menu wpisać kod promocyjny „ALIAKSEI4W8Q”Autor |2021-03-24T11:12:19+02:0024 marca 2021 10:43|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy|Tagi: , , |0 komentarzy