Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe-Nowy Rok to dobra okazja do zmiany operatora

Nowy Rok to dobra okazja do zmiany operatora

Nowy Rok to czas postanowień, planowania i zmian. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą taryfy lub operatora, to początek roku jest doskonałym momentem na jej dokonanie. Przeniesienie numeru na kartę jest naprawdę proste i szybkie. Chcesz stać się klientem Orange? Jak przenieść numer na kartę?

Telefon na kartę to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą być niezależni i nie chcą być związani umową z operatorem. Dzięki temu mają zupełną swobodę dotyczącą kwoty przeznaczanej co miesiąc na usługi takie jak rozmowy, SMS-y i internet. Jeśli masz telefon na abonament i chcesz przejść do Orange, przeczytaj poniżej jak to zrobić.

 

Jak przenieść numer na kartę?

Wiele osób posiadających abonament zastanawia się czy nie lepiej mieć telefon na kartę – czy to nie jest wygodniejsze rozwiązanie. Jak przejść do Orange na kartę? Przeniesienie numeru jest szybkie i proste, nie wymaga żadnej skomplikowanej procedury i wielu formalności. Warunkiem przeniesienia jest zarejestrowanie numeru u obecnego operatora – należało to zrobić w momencie wejścia w życie tzw. ustawy antyterrorystycznej – był to wymóg. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o przeniesienie numeru i złożenie go w salonie Orange. Taki wniosek można również wypełnić online lub telefonicznie. Podczas oczekiwania na przeniesienie klient otrzymuje numer tymczasowy – dotychczasowy operator musi zweryfikować wniosek. Nową kartę SIM ze swoim dotychczasowym numerem klient może otrzymać w salonie albo jeśli złożył wniosek online zostanie mu dostarczona kurierem. Ostatnim krokiem jest włączenie oferty dla osób przenoszących numer.

Więcej szczegółów na temat przeniesienia numeru można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-przeniesc-numer-na-karte/.

 

Orange – przeniesienie numeru na kartę – dlaczego warto?

Bycie użytkownikiem Orange na kartę niesie ze sobą wiele korzyści, tj.:

  • niezależność (brak umowy)
  • możliwość decydowania jaką kwotę chce się przeznaczyć na usługi w danym miesiącu
  • dodatkowe korzyści w atrakcyjnych cenach
  • wygodne doładowanie konta
  • bonus za przeniesienie numeru na kartę.

Klienci mogą sami decydować jakie środki przeznaczą w danym miesiącu na usługi. Poza tym nie są związani umową i w każdej chwili mogą zmienić operatora. Co więcej, użytkownik płaci tylko za to co wykorzystał – sam dysponuje stanem swojego konta.

Orange na kartę to wiele korzyści w atrakcyjnych cenach – np. paczka 35 GB internetu, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci i na numery stacjonarne za jedyne 25 zł miesięcznie.

Klienci mają wiele możliwości doładowania konta, a najwygodniejszą opcją jest doładowanie przez stronę – bez wychodzenia z domu i z dodatkowymi korzyściami takimi jak darmowe paczki danych- ich wielkość i ważność jest uzależniona od kwoty doładowania. Są przyznawane automatycznie po każdym doładowaniu.

Za przeniesienie numeru przysługują także bonusy takie jak nielimitowane rozmowy, SMS-y i 15 GB internetu. Dodatkowo za każdy miesiąc odnowienia usługi cyklicznej otrzymuje się 1 GB do pakietu danych.

Chcesz być użytkownikiem Orange na kartę? Przeniesienie numeru jest bardzo proste – więcej na ten temat na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/przeniesienie-numeru-na-karte-ogolnie/.Autor |2021-01-27T12:56:04+02:0027 stycznia 2021 12:20|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.