Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Płatności, Rynek, Samsung, Sprzęt, Taryfy, Xiaomi-Atrakcyjne urządzenia z 3 ratami za 0 zł na powrót do szkoły i dla firmy, więcej mobilnej rozrywki od Orange

Atrakcyjne urządzenia z 3 ratami za 0 zł na powrót do szkoły i dla firmy, więcej mobilnej rozrywki od Orange

W sierpniu startuje kolejna odsłona popularnej promocji urządzeń z 3 pierwszymi ratami za 0 złotych od Orange Polska. Wśród dostępnych modeli są m.in. Samsung Galaxy S20+5G i Xiaomi Mi 10 Lite 5G, obsługujące sieć #hello5G.  W nowej ofercie na koniec lata dajemy też jeszcze więcej możliwości korzystania z 5G dzięki nowej usłudze Video Pass. To ciekawa propozycja dla miłośników filmów i seriali, którzy  będą mogli oglądać ulubione treści online w sześciu najpopularniejszych serwisach video bez limitu danych nawet przez 24 miesiące za 0 zł w wybranych ofertach.

 

Powrót do szkoły: smartfony i laptop z 3 ratami za 0 zł

 Klienci indywidualni od 24.08 mogą skorzystać z limitowanej oferty 3 raty za 0 zł na wybrane smartfony, w jesiennej odsłonie obejmującej również  laptop HP 255 G7 – w sam raz na powrót do szkoły. Oferta dotyczy Planów Mobilnych 45, 55, 75 oraz Orange Love Mini, Standard, Ekstra i Premium. Skorzystają z niej klienci, którzy podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę abonamentową na 24 lub 36 m-cy.  Mogą oni wybierać spośród ośmiu modeli smartfonów z różnych półek cenowych, w tym smartfonów obsługujących sieć #hello5G. Do wyboru są:

  • Samsung Galaxy S20+5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A71,
  • Xiaomi Mi 10 Lite 5G, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9,
  • Oppo A31,
  • oraz laptop HP 255 G7 z szybkim procesorem AMD Ryzen 5 2500U, zasobem 8 GB pamięci RAM i matrycą o przekątnej długości 15,6 cala, obsługującą rozdzielczość HD i Full HD. To urządzenie idealnie sprawdzi się w pracy, do nauki, ale też do korzystania z cyfrowej rozrywki.

Orange zobowiązuje się do pokrycia 3 pierwszych rat za smartfon. To oznacza, że klienci zapłacą jedynie 21 rat za wybrany smartfon zakupiony z ofertą, opłatę na start (jeśli dotyczy danego modelu) oraz comiesięczną opłatę abonamentową. Promocja łączy się z ofertą dla klientów przenoszących numer do Orange – dzięki czemu teraz zyskują oni podwójnie – otrzymają pierwsze 3 miesiące bez opłat za abonament, a dodatkowo również 3 pierwsze raty za 0 zł.

3

 

#WspieramyFirmy: Orange bierze na siebie 3 raty za dowolny smartfon w Planach Firmowych

 Z wyjątkowej promocji na urządzenia mogą skorzystać również przedsiębiorcy. Orange weźmie na siebie pierwsze trzy raty za dowolny smartfon w wybranym Planie Firmowym – S, M, L lub XL.W bogatej ofercie urządzeń warto zwrócić uwagę m.in. na smartfony Samsung:

  • Galaxy A51 dostępny już za 38 zł + VAT  miesięcznie w Planie Firmowym M
  • Galaxy A71 za 48 zł + VAT miesięcznie w Planie Firmowym L
  • oraz Galaxy S20+ 5G, obsługujący sieć #hello5G, za 136 zł + VAT miesięcznie w Planie Firmowym XL

oraz Oppo A31 za 22 zł + VAT w Planie Firmowym S. 

Podane raty za telefon obowiązują na 21 miesięcy – uwzględniają promocję i nie zawierają opłaty za usługi. Promocja obowiązuje od 24.08 przy podpisaniu nowej lub przedłużeniu obecnej umowy, a także w ofercie na 36 miesięcy.

 

2

 

Video Pass  w Planach Mobilnych i Orange Love

 Na koniec lata Orange przygotował też specjalną ofertę dla kinomanów i miłośników seriali telewizyjnych. Dzięki nowej usłudze Video Pass klienci będą mogli, bez pomniejszania swojego pakietu danych, oglądać w kraju ulubione treści online dostępne  w popularnych serwisach streamingowych: Netflix, HBO GO, YouTube, Orange TV Go, vod.pl czy WP pilot (wymagane członkostwo w serwisach video).

Klienci, którzy zdecydują się na Plan Mobilny 75 lub pakiet Orange Love Premium z umową na 24 miesiące otrzymają Video Pass w cenie pakietu przez cały okres trwania umowy. W Planie Mobilnym 75 każdego miesiąca klienci mogą cieszyć się aż 70 GB internetu miesięcznie, a dodatkowo sieć 5G, ze względu na lepszą przepustowość, poprawi doświadczenia kinomanów.

W pozostałych Planach Mobilnych (z wyjątkiem Planu Mobilnego 35, w którym usługa jest niedostępna) oraz pakietach Orange Love usługa Video Pass kosztuje 20 złotych miesięcznie, a użytkownicy Planu Mobilnego 55 oraz Orange Love Extra pierwszy miesiąc użytkowania usługi dostaną w prezencie. Aby usługa działała prawidłowo, klient musi mieć w swoim pakiecie niewykorzystane dane na korzystanie z internetu w smartfonie z pełną prędkością. Do korzystania z Video Pass polecamy najnowsze telefony 5G, np. Samsung Galaxy S20+5G czy Xiaomi Mi 10 lite 5G objęte aktualną promocją 3 raty za 0 zł.

 

Tańsze HBO w Orange Love Standard i Extra oraz Internet Standard

Video Pass to nie wszystko, co Orange przygotował na zbliżającą się jesień dla wielbicieli filmów i seriali. Teraz za pakiet trzech kanałów HBO i HBO GO zapłacą oni o 5 zł mniej. Klienci indywidualni, podpisując umowę na 24 miesiące na Pakiet HBO w Orange Love w pakiecie Standard i Extra, za pakiet HBO zapłacą 20 złotych miesięcznie . Oferta dostępna dla klientów kupujących lub posiadających Usługę TV w Love Standard, Ekstra lub w Pakiecie Internet z Usługą TV.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.