Jesteś tutaj:-, LG, Muzyka, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Rozrywka, Sprzęt, Top7-LG Q60 z głośnikiem XBOOM w prezencie

LG Q60 z głośnikiem XBOOM w prezencie

Kolejną nowość od LG. Przy zakupie smartfona LG Q60 w sklepie orange zostanie dodany bezprzewodowy głośnik LG XBOOM w prezencie. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten smartfon?

 

Cztery aparaty

Smartfony od LG kojarzą się z przestrzennym dźwiękiem, odpornością i niezłymi aparatami. Q60 ma ich aż cztery; trzy z tyłu – 16 megapikselowy, 5 megapikselowy z szerokątnym obiektywem 120 stopni i 2 megapiskelowy oraz jeden przodu – 13 megapikselowy do selfie. Aparaty wspiera sztuczna inteligencja, czyli technologia AI CAM, która pomaga dobrać najlepsze parametry do warunków oświetlenia.  Do wyboru jest 8 zdefiniowanych trybów, które dostosowują parametry do fotografowanych obiektów.

 

Wytrzymałość

LG Q60 ma wojskowy certyfikat wytrzymałości US MIL-STD 810G, który potwierdza, że smartfon jest odporny na uderzenia, temperaturę, wilgoć i inne czynniki.

 

Przestrzenny dźwięk

Smartfon jest wyposażony w system dźwięku przestrzennego DTS:X. Jak obiecuje producent, gwarantuje on brzmienie przypominające to z sali kinowej.W zestawie z głośnikiem LG XBOOM o mocy 16W otrzymujemy urządzenie, które pozytywnie zaskakuje jakością dźwięku i poziomem basów.

 

Duży ekran, czytnik linii papilarnych, asystent w przycisku

Co jeszcze oferuje LG Q60? Ekran Full Vision o przekątnej 6,26 cala, pozwalający na oglądanie seriali i filmów w dobrej jakości, przycisk wbocznej obudowie do uruchamiania asystenta Google i czytnik linii papilarnych, który umożliwia także szybkie odblokowanie ekranu, zrzut ekranu lub zrobienie zdjęcia. 

Smartfon LG Q60 z bezprzewodowym głośnikiem XBOOM można mieć już za 46 zł/mc, w Planie Mobilnym 45. Szczegóły:sklep orange.Autor |2019-07-10T09:29:01+01:0010 lipca 2019 09:50|Kategorie: Android, LG, Muzyka, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.