Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Konkurs, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Rozrywka, Top7-Wycieczki do wygrania za doładowanie kont w T-Mobile

Wycieczki do wygrania za doładowanie kont w T-Mobile

T‑Mobile chce pomóc swoim klientom wybrać się na wymarzoną wycieczkę, dlatego startuje z konkursem „Wakacyjne doładowanie”. Prawie 400 osób będzie mogło zdobyć atrakcyjne nagrody.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy od 6 maja do 5 lipca doładować numer w jednym z kanałów online za minimum 30 zł, wypełnić formularz konkursowy oraz dokończyć zdanie „Czuję, że lato zaczyna się gdy…”. W tym przypadku liczy się nie szybkość, ale kreatywność. Przy doładowaniu jednego konta można wysłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs skierowany jest wyłącznie do klientów na kartę i mix T‑Mobile oraz Heyah.

Komisja konkursowa wyłoni  370 osób, które ich zdaniem udzieliły najciekawszych odpowiedzi i zasłużyły na cenne nagrody. Główny zwycięzca zostanie obdarzony voucherem na wymarzoną podróż do wykorzystania na travelplanet.pl (lub ekwiwalentem pieniężnym o wartości 15 tys. zł). Za kolejne miejsca także przewidziano karty podarunkowe na wycieczki (lub równowartość pieniężną 5 tys. zł). Prawie 30 osób wygra telefony Samsung, a 35 osób będzie mogło otrzymać zestawy z Aparatem Fujifilm Instax Mini 9. Liczne grono, wybrane przez komisję, otrzyma doładowanie telefonu o wartości 30 zł.

 

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj: wakacjet-mobile.plAutor |2019-04-30T20:24:51+02:0030 kwietnia 2019 20:24|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Konkurs, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.