Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Orange, Rozrywka, Telewizja-Orange TV wzbogaca swoją ofertę do 180 kanałów

Orange TV wzbogaca swoją ofertę do 180 kanałów

Orange TV to telewizja, która stale wzbogaca swoją ofertę. Liczba kanałów w Orange TV w Pakiecie Optymalnym i Pakiecie Bogatym dostępnym przez światłowód zwiększyła się. W Pakiecie Optymalnym dokładnie do 101 kanałów. Jakie to kanały? Wraz z początkiem roku Orange dodał do Pakietu Optymalnego kanał AMC HD oraz Eleven 3 HD.

Orange TV

Orange TV

AMC HD to kanał pełen seriali, filmów ale warto zwrócić na niego uwagę także ze względu na to, że oferuje ciekawe „extrasy”. Można dowiedzieć się np. jak wygląda praca na planie zdjęciowym, o kulisach seriali albo jaka jest historia komiksu. Drugi kanał to sportowy Eleven 3HD pełen rozgrywek piłki nożnej: Bundesliga, LaLiga, Ligue 1 . Do Pakietu Optymalnego dołączają także kanały TBN Polska oraz E-sport (dla abonentów IPTV). TBN Polska to kanał familijny z wartościami, ciekawy, trochę przygodowy, trochę dokumentalny i przyrodniczy. Dużo w nim programów o tematyce religijnej oraz poszerzających wiedzę na temat innych kultur.

Pakiecie Bogatym także zmiany. Zostaje on powiększony o cztery kanały: Epic Drama HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature. Epic Drama to całkiem nowy kanał na polskim rynku. Nadawanie rozpoczął miesiąc temu. Epic Drama to kanał serialowy. W ofercie stacji widzowie znajdą produkcje kostiumowe o tematykach wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, obyczajowej czy politycznej. Dla każdego coś dobrego.

Orange TV to nie tylko dodatkowe kanały to także rozwój jakości. Kanały France 24 (fra), France 24 (ang), Comedy Central Family oraz Motowizja dotychczas dostępne w jakości SD będą teraz odbierane w jakości HD.

W ofercie telewizji Orange znajdują się wszystkie najważniejsze kanały na polskim rynku, w sumie już ponad 180 kanałów, w tym 96 HD oraz dwa kanały 4K. Jako w pełni konwergentny operator dajemy dostęp do telewizji na wszystkich urządzeniach (telefony, tablety, laptopy) dzięki usłudze Orange TV Go, która pozwala zabrać swoje ulubione filmy i programy zawsze tam, gdzie jesteś. Orange TV to także ogromna biblioteka filmów w wypożyczalni także w jakości 4K.

źródło: Orange

Czytaj też: Fallacher – więcej filmów i sportu 4K w Orange TV

Orange TV – nowa oferta z ELEVEN SPORTS i Netflix

Autor |2018-01-25T12:12:05+01:0025 stycznia 2018 12:12|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Orange, Rozrywka, Telewizja|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Thx 26 stycznia 2018 w 18:07 - Odpowiedz

    Dodaliby więcej kanałów w HD na satelicie, światłowód jak na razie ma garstka ludzi.

  2. […] Czytaj też: Orange TV wzbogaca swoją ofertę do 180 kanałów […]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.