Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Prepaid, Promocje, Taryfy komórkowe-Rabaty za doładowanie i mobilne ubezpieczenie w Orange

Rabaty za doładowanie i mobilne ubezpieczenie w Orange

Rabaty za doładowanie w Orange na kartę – na niektóre usługi – między innymi Rozmowy i SMSy Bez Limitu + GB na 31 dni w wersji jednorazowej. A także w @PizzaPortalpl, a w przyszłości także Witche.

Promocja jest niezależna od tego, czy jesteś członkiem programu PAYBACK – nie trzeba mieć karty, zbierać punktów itp. Wystarczy tylko, że doładujecie konto kwotą co najmniej 5 zł, a otrzymacie w ciągu 24 godzin SMS z kodem rabatowym, który możecie wykorzystać w wybranym sklepie. W SMS znajdziecie także inne ważne informacje o rabacie, jak choćby czas jego ważności. Pamiętajcie jednak, że jeżeli nie wyraziliście zgody na kontakt marketingowy z naszej strony, SMS do Was nie przyjdzie.

W tym momencie jest to Pizza Portal, a dokładnie 15% na wszystkie zamówienia przy płatności online. A to dopiero początek – w kolejce czekają m.in. RTV Euro AGD, C&A, Wittchen i Astratex.pl.

Rabaty możecie także aktywować w inny sposób – poprzez stronę http://www.rabatypodoladowaniu.pl/. Wchodzicie tam, wysyłacie SMS z kodem pod przypisany do każdego sklepu numer, a następnie doładowujecie konto. Rezultat będzie ten sam – dostaniecie kod rabatowy.

Ponadto Orange przygotował 30% rabaty na jednorazowe wersje trzech usług – Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + 15 GB na 7 dni, Rozmowy bez limitu do wszystkich na 31 dni, Rozmowy i SMSy Bez Limitu + GB na 31 dni. Ta ostatnia kosztować będzie dzięki temu tylko 24 zł i 50 groszy. Piękna cena, za taką paczkę danych.

Promocja trwa do końca stycznia 2018.

Klikając w button POBIERZ KOD RABATOWY otrzymacie w odpowiedzi link, który zaprowadzi Was dalej i automatycznie udzieli 10% rabatu. Najpierw jednak możecie jeszcze zapoznać się z warunkami ubezpieczenia i regulaminem platformy MOJEOKAZJE. Po tej lekturze możecie skorzystać z otrzymanego linka. Przeniesie Was do miejsca, w którym zostaniecie poproszeni o podanie kilku informacji, niezbędnych do przygotowania oferty ubezpieczenia.

Najważniejsze informacje o zakresie ubezpieczenia i stawkach świadczeń obejmujących poszczególne ryzyka znajdziecie klikając „Szczegóły” przy każdym z nich. Dowiecie się tam, do jakiej kwoty – w razie czego – ubezpieczyciel pokryje koszty:

  • Leczenia i assistance – czyli pomocy lekarskiej, zabiegów, lekarstw, ewentualnego pobytu w szpitalu a także transportu chorego do kraju.
  • Ratownictwa – czyli koszty działań prowadzonych przez służby ratownictwa, w tym pomocy na miejscu zdarzenia i transportu do najbliższego punktu opieki medycznej.
  • Odpowiedzialności Cywilnej – czyli koszty szkód wyrządzonych w życiu prywatnym osobom trzecim – uszkodzeń mienia lub uszczerbku na zdrowiu. To ważne np. dla narciarzy i rodzin z dziećmi.
  • Następstw Nieszczęśliwych Wypadków – czyli wypłaty świadczenia w sytuacji gdy ubezpieczony dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu.
  • Utraty Bagażu Podróżnego – tej kategorii nie trzeba chyba wyjaśniać.

źródło: Orange

Kan

Autor |2017-11-09T12:10:02+01:009 listopada 2017 12:10|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Promocje, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. gosc 9 listopada 2017 w 15:20 - Odpowiedz

    Co z tego jak paczkę danych to ja mam za doładowanie w OFNK.
    Ja potrzebuję nolimitu na poziomie 25-30zł z MMSami i stacjonarnymi. Gigabajtów to każdy ma dużo. Zróbcie jakąś odświeżoną konkurencyjną taryfę w prepaidzie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.