Jesteś tutaj:-, Orange, PC i Laptopy, Reklama, Sprzęt, Taryfy komórkowe, Telefony-Orange Smart Care SIMO – teraz naprawicie każdy telefon

Orange Smart Care SIMO – teraz naprawicie każdy telefon

Usługę Orange Smart Care pomarańczowy operator wprowadził nieco ponad rok temu. Teraz z rozwiązania, które pozwala naprawić rozbity wyświetlacz i uszkodzoną wraz z nim obudowę, czy aparat za 8,99 zł miesięcznie, korzysta ponad 320 tysięcy klientów Orange. Co bardzo istotne ochronie nie podlega wyłącznie wyświetlacz.

Orange Smart Care
Orange Smart Care

Do tej pory z ochrony w ramach Orange Smart Care mogliście korzystać tylko w przypadku nowych smartfonów kupionych w salonach operatora. Teraz mała rewolucja. Od dzisiaj możecie skorzystać z usługi także na telefonach, które kupiliście w innym miejscu, a nawet dostaliście po kimś. Warunek jest jeden – aktywacji możecie dokonać tylko przy przedłużaniu lub podpisywaniu nowej umowy na plan abonamentowy w wersji bez telefonu.

Ochroną obejmowany jest pierwszy telefon, w który włożycie kartę SIM. Nie musicie przychodzić z nim do naszego salonu. Mechanizm jest bardzo prosty i moim zdaniem intuicyjny. Po prostu po włożeniu karty SIM otrzymujecie SMS z informacją o tym kiedy dojdzie do próby automatycznej identyfikacji IMEI telefonu. Nie trwa to długo, maksymalnie dwa dni. Gdyby okazało się, że akurat w tym momencie nie będzie to możliwe – na przykład telefon będzie wyłączony, otrzymacie kolejnego SMS. Tym razem z numerem, na który trzeba odesłać numer IMEI Waszego telefonu. Będziecie mieć na to 24 godziny. Raz przypisanego do usługi urządzenia nie można zmienić, poza szczególnymi przypadkami, na przykład gdy telefon został wymieniony w ramach gwarancji czy rękojmi.

Orange Smart Care: usługa naprawy telefonu teraz droższa – 8,99 zł/mc

Orange Smart Care – możliwości

Zakres napraw w przypadku obu wersji usługi nie różni się – Orange zajmie się pękniętym wyświetlaczem, a wraz z nim uszkodzoną obudową, pękniętą szybką chroniącą obiektyw, czy uszkodzonymi klawiszami. Nie stosuje także wszelkiego rodzaju rozwiązań zwanych zbiorczo „wyłączeniami regulaminowymi”, które znajdziecie w ubezpieczeniach. Telefon będzie objęty ochroną nawet wtedy, gdy zdecydujecie z pełną premedytacją sprawdzić jego odporność na uderzenia o ścianę, czy nurkowanie w jeziorze.

Orange Smart Care – usługa naprawy telefonu za 7,98 zł /m-c

O ile zakres ochrony nie różni się od wersji, którą znacie, nieco mniejsza jest wartość napraw, którą w ciągu roku możecie zrealizować. W przypadku rozwiązania dla klientów planów bez urządzenia to 500 zł. Z usługi nie można skorzystać w ofercie Orange Love dla klientów indywidualnych. Poza tym obie wersje usługi niczym się nie różnią. W obu przypadkach nie musicie dodatkowo płacić za kuriera, a na wszystkie naprawy ponad wspomnianą wcześniej kwotę otrzymujecie 10% rabatu i a rabat nie dotyczy iPhone’a. Orange Smart Care zapewnia także bezpłatną infolinię techniczną oraz aplikację diagnostyczną.

Usługa (co dość oczywiste) nie jest przeznaczona dla klientów prepaid.

źródło: Orange

KanAutor |2017-11-07T15:30:07+02:007 listopada 2017 15:30|Kategorie: Newsy, Orange, PC i Laptopy, Reklama, Sprzęt, Taryfy komórkowe, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.