Jesteś tutaj:-, Orange, Rynek-Integrated Solutions (Orange) wygrywa przetarg Poczty Polskiej

Integrated Solutions (Orange) wygrywa przetarg Poczty Polskiej

Integrated Solutions zawarł z Pocztą Polską umowę na dostawę pakietów oprogramowania Oracle, w tym wykorzystanie nowoczesnych komponentów Oracle Cloud. Firma oferować będzie również wsparcie systemów informatycznych oraz usługi doradcze. Wartość projektu przekracza kwotę 33 milionów złotych.

Marcin Dżoga, Dyrektor Sprzedaży do Sektora Publicznego w Integrated Solutions
Marcin Dżoga, Dyrektor Sprzedaży do Sektora Publicznego w Integrated Solutions

W ramach kontraktu Integrated Solutions dostarczy pakiet oprogramowania wspierającego kluczowe systemy informatyczne Poczty Polskiej wraz z usługami asysty, środowiskiem chmurowym Oracle oraz usługami doradczymi w zakresie oprogramowania Oracle. Projekt obejmuje zapewnienie licencji w formule nielimitowanego dostępu (tzw. ULA) przez 24 miesiące. Umowa pomiędzy Integrated Solutions a Pocztą Polską została podpisana 31 października.

Rozpoczęcie transformacji cyfrowej w Poczcie Polskiej to odważna i słuszna decyzja. Wierzymy, że nowoczesne narzędzia chmurowe Oracle zapewnią firmie bardzo efektywne i elastyczne zarządzanie potrzebami wynikającymi z utrzymania istniejących systemów informatycznych oraz z prowadzonych projektów strategicznych – ocenia Marcin Dżoga, Dyrektor Sprzedaży do Sektora Publicznego w Integrated Solutions.

W ramach projektu Integrated Solutions zapewni również zaawansowane usługi konsultingowe związane z wdrożeniem licencji i rozwojem środowisk opartych o technologię Oracle.

Na szczególną uwagę zasługuje wdrożenie komponentu Oracle Cloud, który obecnie będzie jednym z najbardziej zaawansowanych środowisk w Polsce, zwłaszcza uwzględniając złożoność i różnorodność produktów aplikacyjnych serwowanych z infrastruktury chmurowej w tym przypadku z użyciem Oracle Cloud Machine (OCM) – dodaje.

Spółka Integrated Solutions jest jednym z pierwszych partnerów w regionie Oracle ECEMEA o statusie Cloud Managed Service Provider. Firma otrzymała tytuł CMSP 11 lipca 2017.

W efekcie firma Integrated Solutions poszerzyła swoją ofertę o aplikacje dostarczane w modelu usługowym (SaaS), rozwiązania klasy Platforma-jako-usługa (PaaS) oraz nowoczesne usługi Oracle IaaS (moc obliczeniowa, pamięci masowe i sieciowe w chmurze czy chmura w modelu cloud-at-customer dostarczana dzięki Oracle Cloud Machine).

źródło: Integrated Solutions

KanAutor |2017-11-15T10:55:11+02:0015 listopada 2017 10:55|Kategorie: Newsy, Orange, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.