Orange – Audioteka z bonusami

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich lubiących książki, ale nie mających czasu by je czytać. Orange niedawno ruszył z odświeżoną ofertą usługi „Audioteka w Orange”. Nie ważne czy macie telefon na kartę czy abonament, zamawiając abonament za 19,99 zł możecie co miesiąc wybrać sobie jeden audiobook i kupić go za tę kwotę, niezależnie od jego ceny katalogowej.


To pozwala kupować najnowsze pozycje praktycznie za połowę ich normalnej ceny. Nie musicie się też męczyć z płatnością z karty bankowej, czy robieniem przelewów. Kwota abonamentu zostanie dopisana do rachunku za telefon lub potrącona z konta karty prepaid. To jeszcze nie wszystko. Jeśli zakładacie konto po raz pierwszy, dowolny audiobook dostaniecie w prezencie. Każdy może wybrać to, co lubi najbardziej – 6000 tytułów gwarantuje, że znajdziecie coś dla siebie.


Audioteka to mobilna platforma oferująca dostęp do największej w Polsce – liczącej ponad 6000 tytułów kolekcji książek w wersji dźwiękowej – czyli audiobooków. Można z niej korzystać przez www lub aplikację na smartfony, tablety i laptopy.

Więcej dla zainteresowanych na: Audioteka Orange

Kan

Autor |2017-03-07T11:08:43+01:007 marca 2017 11:08|Kategorie: Gadżety, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Rozrywka, Sprzęt sieciowy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.