Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid-Gdzie jest dziecko – nowa usługa w Nju.mobile

Gdzie jest dziecko – nowa usługa w Nju.mobile

W Nju.mobile możecie już aktywować usługę „Gdzie jest dziecko?”. Usługa „Gdzie jest dziecko” pozwala w dowolnej chwili sprawdzić za pomocą telefonu komórkowego, gdzie przebywa dziecko lub inna bliska osoba pozostająca pod opieką. Informacje są prezentowane za pomocą SMS-a lub na mapce wyświetlanej w telefonie.

W razie zagrożenia, podopieczny używający aplikacji może za pomocą jednego kliknięcia wysłać opiekunowi powiadomienie SOS wraz z materiałem video. Opiekun otrzymuje je wraz z informacją o miejscu, z którego została nadana. Oprócz tego, dzięki lokalizacji w sieci komórkowej wspartej precyzyjną lokalizacją przy użyciu satelitów GPS, aplikacja umożliwia bardzo dokładne sprawdzanie miejsca przebywania podopiecznego, a jemu samemu wygodne potwierdzenie zgody na lokalizowanie, za pomocą gotowego komunikatu „OK”.

Funkcja Bezpieczna Rodzina jest dostępna w wersji Premium usługi „Gdzie jest dziecko”. Prócz dostępnych dotąd standardowych funkcjonalności, klienci mogą w niej m.in. otrzymywać informacje, kiedy telefon podopiecznego pojawił się w wyznaczonej strefie lub ją opuścił, a także ustalić miejsce, gdzie ostatnio się znajdował.

Opłata za usługę w wersji Premium wraz z opcją Bezpieczna Rodzina wynosi 6,15 zł (z VAT) tygodniowo. W cenie zawarty jest pakiet lokalizacji, dzięki któremu w ciągu tygodnia można sprawdzać miejsce przebywania dziecka nawet 150 razy. Przy pierwszej aktywacji, klient otrzymuje w prezencie tydzień bezpłatnego korzystania z usługi, z możliwością wykonania 150 lokalizacji.

Nadal jest dostępna także standardowa opcja usługi „Gdzie jest dziecko”, z 30 lokalizacjami miesięcznie i abonamentem w wysokości 6,15 zł.

źródło: Orange

Kan

Autor |2015-11-17T17:49:50+01:0017 listopada 2015 17:49|Kategorie: Internet mobilny, Nawigacje, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid|Tagi: , , , |7 komentarzy

7 komentarzy

 1. kemres 23 marca 2016 w 13:43 - Odpowiedz

  Jakie tego typu rozwiązanie jest Waszym zdaniem najbardziej funkcjonalne? Chodzi ogólnie o ochronę dziecka przed internetem, złymi kontaktami i nie tylko. Dochodzi kwestia lokalizacji, bezpiecznych stref. Waszym zdaniem najbardziej funkcjonalne rozwiązanie to?

 2. makadula 24 marca 2016 w 13:52 - Odpowiedz

  Nie wiem czy najbardziej, ale Parental Control Calmean u nas się sprawdziło. Głównie chodziło o blokowanie stron i bezpieczną strefę. Swego czasu w naszej okolicy dochodziło do ataków na dzieci – woleliśmy chociaż minimalnie zabezpieczyć córkę. Na szczęście nie mieliśmy powodów do korzystania z lokalizacji.

  • kemres 25 marca 2016 w 13:43 - Odpowiedz

   Jak dobrze rozumiem to jest przez 14 dni darmowe, a później się płaci? Tak jest napisane w sklepie Google Play. A co z aktualizacjami? I kolejna sprawa – co ze skutecznością lokalizacji, bezpiecznych stref, blokowania www? Czy wyrzucenie aplikacji z telefonu nie jest proste?

 3. makadula 29 marca 2016 w 12:39 - Odpowiedz

  Program Ci odpowiada to płacisz za pełną wersję i korzystam – wygląda to tak samo jak trial, tylko nie ma ograniczeń czasowych. I wtedy masz jak najbardziej program bez ograniczeń. Ale jeśli nie chcesz to płacisz – i tak po okresie trailowym nie możesz już korzystać ze wszystkich funkcji apki.

 4. korter 31 maja 2016 w 12:42 - Odpowiedz

  Czy to jest mowa o tym samym – [url]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calmean.parental.control[/url] i tutaj [url]http://www.calmean.com/pl/shop-calmean-lokalizatory-smartwatch-dziecko/[/url] tak? A jeśli są jakieś różnice, to wskażcie je proszę konkretnie. Co jest najbardziej funkcjonalne i dlaczego?

  • czester 2 czerwca 2016 w 13:11 - Odpowiedz

   Ta pierwsza pozycja. To jest program, który instalujesz w telefonie, a to niżej to po prostu gadżet, który dziecko musi nosić, ale spełnia to podobne funkcje. Program trzeba zainstalować na telefonie i wtedy masz nad nim w zasadzie pełną kontrolę. Całość można regulować online, ale to już musisz sam sprawdzić.

 5. szerson 3 czerwca 2016 w 12:40 - Odpowiedz

  Parental Control app – nie wiem czy najlepsze, ale na pewno bardzo funkcjonalne, sprawne i niezawodne. Jak dotąd w naszym przypadku nie sprawiło to żadnych problemów, działa szybko, te funkcjonalności, które wykorzystaliśmy, nie zawiodły. A w pierwszym poście pod tym tematem masz odnośnik do Google Play, skąd można to pobrać na telefon.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile