Jesteś tutaj:-, Netia, Newsy, Operatorzy-Netia wprowadza router VV 5822 od ADB do dostarczania całej gamy usług

Netia wprowadza router VV 5822 od ADB do dostarczania całej gamy usług

Netia wybrała router VV 5822 firmy ADB, jako platformę do dostarczania szerokopasmowych, interaktywnych usług multimedialnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Netia, jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, wybrała rozwiązanie firmy ADB, jako platformę do dostarczania szerokopasmowych, interaktywnych usług multimedialnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Router serii VV 5822 wyposażony w oprogramowanie Epicentro, to kompletne rozwiązanie, które pozwoli operatorowi na oferowanie bardzo szybkich usług dostępowych i całej gamy bazujących na nich usług multimedialnych.

VV5822

VV5822

Netia wybrała urządzenie serii VV 5822, wyposażone w 4 porty Gigabit Ethernet oraz wydajną sieć bezprzewodową Wi-Fi w standardzie 802.11ac/n. Dodatkowo router obsługuje zaawansowane usługi telefoniczne, działające w oparciu o komunikację IP. To nowoczesne urządzenie sieciowe wzbogacone o zaawansowane oprogramowanie firmy ADB – Epicentro, pozwoli operatorowi na lepsze wykorzystanie pełnej przepustowości sieci i dadatkowo zaoferowanie klientom usług telewizyjnych na bazie sieci IP (Streaming TV).

Decyzja Netii o wyborze rozwiązania od ADB, utwierdza w przekonaniu, że nasze produkty są solidne i optymalne cenowo, a co najważniejsze spełniają oczekiwania dzisiejszych użytkowników, którzy potrzebują wydajnych urządzeń sieciowych. Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Netią. Dzięki temu partnerstwu możemy również na polskim rynku wyjść z ofertą poza dobrze znane produkty związane z wideo i wspólnie dostarczać usługi sieciowe najwyższej klasy, zarówno do indywidualnych użytkowników jak i małych i średnich przedsiębiorstw.” – powiedział Jacek Galik, wiceprezes ds. sprzedaży w ADB.

Netia oferuje jeden z najszybszych na rynku dostępów do internetu o prędkości pobierania danych do 900 Mb/s. Aby nasi klienci mogli w pełni korzystać z takich parametrów, potrzebują nowoczesnych urządzeń dostępowych. Routery ADB, które oferujemy abonentom zapewniają niezawodne działanie naszych innowacyjnych usług internetowych i telewizyjnych, zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo, w pełni wykorzystując zalety naszej sieci światłowodowej FTTB/ETTH.” – dodaje Bartłomiej Zaremba, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Zarządzania siecią w Netii.

źródło: ADB

Autor |2018-04-17T08:59:35+02:0017 kwietnia 2018 08:58|Kategorie: Internet stacjonarny, Netia, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Leszek 20 września 2023 w 13:11 - Odpowiedz

    Opisywany ruter zepsuł się p 3 latach. Na wymianę na nowego czekam ponad dwa tygodnie ,do chwili obecnej jeszcze nie mam. Netia zbywa mnie że powinienem dostać go za trzy dni góra .A mija 14 dni i nic.Podejście Netii do klienta jest niepoważne.

    klient Netii

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.