Jesteś tutaj:-, Netia, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja-Telewizja Osobista Netii z IPTV na próbę i bez zobowiazań

Telewizja Osobista Netii z IPTV na próbę i bez zobowiazań

Tylko do 27 lutego klienci Netii (posiadający internet w technologii ADSL2+) mogą zamówić usługę cyfrowej telewizji (IPTV) – Pakiet Idealny i HBO HD – i testować ją przez 2 miesiące (2 pełne okresy rozliczeniowe) praktycznie za darmo i to bez zobowiązań.

Klientom, którzy zdecydują się na tę ofertę, Netia prześle urządzenia (Netia Spota i Netia Player), uruchomimy IPTV (pakiet Idealny + HBO HD), pozostawiajac bez zmian obecne abonamenty za internet (lub pakiet z telefonem). Jedyny dodatkowy koszt to w sumie 4 zł za Pakiet TV Idealny i HBO HD.

Istnieje możliwość wypowiedzenia usług TV w okresie testowym na max. 7 dni przed końcem drugiego pełnego cyklu rozliczeniowego. W przypadku braku wypowiedzenia na 7 dni przed końcem cyklu, umowa jest przedłużana na kolejne 24 miesiące (liczoną od pierwszego pełnopłatnego miesiąca). W przypadku oferty TV na próbę akceptujemy telefoniczne wypowiedzenie okresu testowego usługi telewizyjnej.

Z końcem okresu testowego Klient ma możliwość rezygnacji z HBO HD, IPTV lub obydwu usług bez konsekwencji. W przypadku rezygnacji z Pakietu Idealnego i opcji HBO HD, wraca się po prostu do pierwotnej oferty, a Klient ma obowiązek zwrotu urządzeń (Netia Player i Netia Spot), natomiast w przypadku rezygnacji z samego HBO HD i korzystania z Pakietu Idealnego (w cenie 59,90 zł miesięcznie) nadal można bezpłatnie korzystać z urządzeń Netia Player i Netia Spot.

Istnieje też możliwość rezygnacji z Pakietu Idealnego i HBO HD, ale aktywacji po okresie testowym usługi abonamentowej HBO GO TV w cenie 29,90 zł miesięcznie, dzięki czemu urządzenia Netia Player i Netia Spot pozostają u Klienta i może się on cieszyć (ze stale rozwijanej) Telewizji Osobistej Netii.

źrodło: Netia

KanAutor |2012-02-16T12:40:35+02:0016 lutego 2012 12:40|Kategorie: Internet stacjonarny, Netia, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.