Jesteś tutaj:-, MVNO, Newsy, Operatorzy, Rynek, Top7, Wywiady-Premium Mobile – mamy ponad 100 tys. użytkowników

Premium Mobile – mamy ponad 100 tys. użytkowników

Dariusz Chlastawa, wiceprezes Premium Mobile, w rozmowie z  rpkom.pl, pochwalił się, że jeden z czołowych podmiotów wśród wszystkich operatorów komórkowych w Polsce (w rankingu przenoszenia numerów między operatorami netto, przyjścia minus odejścia) ma ponad 100 tys. użytkowników.

W ubiegłym roku podpisaliśmy umowę inwestycyjną z panem Zygmuntem Solorzem i grupą Cyfrowy Polsat. Mamy komfort pracy i zapewnione źródło finansowania. Oczywiście nie będę zdradzał wszystkich szczegółów od kuchni, ale mogę powiedzieć, że wśród naszych taryf nie ma nierentownych. Co ważne, w ubiegłym tygodniu w naszej bazie pojawiła  się stutysięczna karta SIM – mówi dla rpkom.pl Dariusz Chlastawa, Wiceprezes Zarządu Premium Mobile.

– obecnie rozwijamy się organicznie zgodnie z założonym planem. W jednym z wywiadów zapowiadałem, że 2017 r. zakończymy z około 70-80 tys. użytkowników i tak też się stało – dodaje.

źródło i cała rozmowa:

Czytaj też: Premium Mobile w rękach Solorza i Grupy Cyfrowy PolsatAutor |2018-06-04T10:15:16+02:004 czerwca 2018 10:14|Kategorie: Finanse, MVNO, Newsy, Operatorzy, Rynek, Top7, Wywiady|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.