Jesteś tutaj:-, LTE, Newsy, Operatorzy-Użytkownicy Premium Mobile w zasięgu LTE Advanced 500 Mbps

Użytkownicy Premium Mobile w zasięgu LTE Advanced 500 Mbps

Internet mobilny nowej generacji mobile (korzystając z infrastruktury Plus).

Aby skorzystać z szybkiego i stabilnego internetu mobilnego LTE Advanced w sieci Premium Mobile wystarczy posiadać dedykowane urządzenie mobilne (smartphone, tablet) obsługujące tę technologię. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego rozwiązania LTE Advanced użytkownik sieci Premium Mobile może ściągać pliki jeszcze szybciej! Dla entuzjastów sportu i tych, którzy trzymają rękę na pulsie aktualnych wydarzeń, ważna jest możliwość swobodnego oglądania transmisji na żywo w świetnej jakości w domu, jak i poza nim. Co ważne, korzystanie z sieci w tym samym czasie na większej liczbie urządzeń jest możliwe z jeszcze lepszą jakością, a Internet bezprzewodowy jest bardziej stabilny.

Zawsze staramy się oferować naszym użytkownikom najnowsze rozwiązania wspólnie ze sprawdzonymi partnerami technologicznymi. Do takich należy sieć Plus i mobilny internet LTE Advanced, w którego zasięgu jest już 50% mieszkańców Polski. Warte podkreślenia jest to, że dla naszych Klientów jest to już praktycznie standard.” – dodaje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

W ramach bezprzewodowego internetu mobilnego LTE Advanced wykorzystywane są technologie łączenia trzech pasm (3CA – Carrier Agregation) LTE 1800, 2100 i 2600, przez co możliwe jest osiągnięcie łącznego pasma szerokości 50 MHz. Szybkość technologiczna Internetu mobilnego wzrasta do 375 Mb/s. Rozwiązanie modulacji 256-QAM (Quadrature Amplitude Modulation) pozwala przesłać o 33% więcej danych w tym samym czasie. Dzięki zastosowaniu tej innowacji technologia internetu mobilnego LTE Advanced pozwala na osiągnięcie możliwej szybkości maksymalnej nawet do 498 Mb/s. LTE Advanced wyposażony jest jeszcze w rozwiązanie MIMO 4×4 (Multiple Input, Multiple Output), które wykorzystuje większą liczbę anten w stacji bazowej i smartfonie lub innym sprzęcie mobilnym tak aby osiągnąć 2 x większą prędkość w paśmie 2600 MHz! Dzięki temu klienci Premium Mobile zależne od klasy posiadanego urządzenia mają dostęp do potencjalnej prędkości transmisji od 300 Mb/s dla klasy 6, aż do 498 Mb/s dla urządzeń klasy 9.

Premium Mobile to polski, elastyczny operator, nr 1 wśród komórkowych operatorów wirtualnych (MVNO, Mobile Virtual Network Operator) oraz jeden z czołowych podmiotów wśród wszystkich operatorów komórkowych w Polsce (w rankingu przenoszenia numerów między operatorami netto, przyjścia minus odejścia).


Premium Mobile działa na infrastrukturze sieci Plus, czyli posiada taki sam zasięg, szybkość internetu w technologii LTE oraz jakość sieci, jak Plus. Co zatem wyróżnia firmę na rynku wśród operatorów? – Dba o koszty, a wszystkie oszczędności przeznacza na obniżenie cen oferowanych klientom usług. W Premium Mobile płaci się za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe celebrytów, znane osoby, tysiące pracowników czy wielkie siedziby. Ponieważ firma nie musi tego wszystkiego utrzymywać, klient nie musi za to płacić. Ma prostą, przejrzystą ofertę bez zobowiązań i „haczyków” – podkreśla Operator w materiałach prasowych.

źródło: Premium Mobile

KanAutor |2017-11-28T16:29:25+02:0028 listopada 2017 16:29|Kategorie: Internet mobilny, LTE, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Dyskutant 29 listopada 2017 w 06:21 - Odpowiedz

  A w ilu miejscach w Polsce? I czy te ich zdechłe radiolinie wyrobią?

 2. Wiola 29 listopada 2017 w 19:42 - Odpowiedz

  Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym operatorem?

  • Micha 29 listopada 2017 w 20:48 - Odpowiedz

   Jestem już od roku W Premium Mobile jeżeli chodzi o jakość połączeń I szybkość Internetu to jest identycznie jak w Plusie. Ceny jaki pakiet wybierzesz taki masz nie ma żadnych ukrytych kosztów. Jedyny minus to roaming aktywujesz dużo wcześniej a i tak nie działa. Pierwszy raz Niemcy bez interwencji z Polski była by bieda, potem Słowacja to samo ale sugestia konsultanta O wyjęciu karty sim i ponownym włożeniu sukces. Ogólnie mogę polecić tego operatora

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.