Jesteś tutaj:-, Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy-Klienci Heyah zarejestrują kartę SIM przez aplikację

Klienci Heyah zarejestrują kartę SIM przez aplikację

Wszyscy lubimy wygodne rozwiązania, dlatego w technologii wybieramy te, które w rzeczywisty sposób ułatwiają nam życie. Z tego powodu, z myślą o klientach Heyah, wprowadzono możliwość rejestracji karty SIM poprzez aplikację „Moja Heyah”, dzięki czemu korzystanie z nowych usług będzie na wyciągnięcie ręki. Aplikacja działa zarówno w systemie Android, jak i iOS.

Rano, wieczorem, w tygodniu i w weekend – rejestracja karty SIM przez aplikację ma tę zaletę, że możemy dokonać jej w dowolnym momencie. W dodatku nie musimy wstawać nawet z ulubionego fotela – wszystko zrobimy w smartfonie, postępując krok po kroku zgodnie z instrukcją. Teraz z takiej opcji skorzystają wszyscy klienci Heyah – zarówno androidowcy, jak i posiadacze iPhone’ów. Usługa jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim, by każdy mógł bez problemu przejść cały proces tak jak mu najwygodniej.

 

klienci heyah zarejestruja karte sim przez aplikacje

 

Wystarczy kilka kliknięć

Aby zarejestrować kartę SIM, należy ściągnąć aplikację „Moja Heyah” – można to łatwo zrobić, korzystając z wi-fi. Po uzupełnieniu numeru telefonu, który chcemy zarejestrować, numeru PUK i adresu e-mail powinniśmy potwierdzić swoją tożsamość za pomocą usługi mojeID, rozwiązania Krajowej Izby Rozliczeniowej, które zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Usługa ta pozwala na weryfikacje tożsamości dzięki zalogowaniu się do banku, z którego usług korzystamy – i to właśnie ten bank potwierdza tożsamość potrzebną do rejestracji karty SIM. Następnie wystarczy postępować zgodnie z komunikatem, który wyświetli się na ekranie. Na koniec na adres e-mail otrzymamy link, za pomocą którego ustalimy hasło logowania do aplikacji „Moja Heyah”. I to już wszystko – karta SIM będzie zarejestrowana, a konto – założone. Jeszcze prościej zarejestrują nową kartę osoby, które już są posiadaczami aplikacji „Moja Heyah” i są zalogowane do swojego profilu. Wystarczy, że w aplikacji dodadzą nowy numer telefonu oraz kod PUK. I gotowe!

W celu aktywacji karty należy już tylko włączyć transmisję danych lub wykonać połączenie wychodzące. O pozytywnym wyniku tego działania powiadomi użytkownika SMS potwierdzający zakończenie procesu aktywacji.

 

  • Listę banków obsługiwanych przez mojeID można znaleźć na stronie www.mojeid.pl/#dostawcy-tozsamosci.
  • Szczegóły dot. nowej funkcji Heyah są dostępne na heyah.pl/zarejestruj.


Autor |2022-10-21T09:47:22+01:0021 października 2022 12:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.