Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy-Mobile Vikings – obniżka cen pakietów internetu w roamingu UE

Mobile Vikings – obniżka cen pakietów internetu w roamingu UE

Wiosna. Bociany przylatują do Polski, natomiast użytkownicy telefonów wręcz odwrotnie – przygotowują się do odlotów na wakacje. Niezależny operator komórkowy Mobile Vikings obniża z tej okazji ceny pakietów internetu w roamingu do Unii Europejskiej o 25%.

Minęły już bezpowrotnie dni, kiedy na czas wyjazdu za granicę musieliśmy pożegnać się z dostępem do internetu w telefonie lub płacić horrendalne ceny za te kilka MB wydane na załadowanie się Google Maps w gąszczu wąskich włoskich uliczek. Także Mobile Vikings umożliwia swoim użytkownikom, których nazywa Vikingami, tanie i wygodne wyprawy na nowe ziemie. Jak zwykle podchodzi jednak do tematu nieco inaczej, niż pozostali operatorzy – biorąc pod uwagę zapewnienie maksymalnej wolności i kontroli użytkownika nad korzystaniem z usługi.

 

Tańsze surfowanie po obcych wodach

By zapewnić sobie nieprzerwany dostęp do sieci w granicach Unii Europejskiej, Vikingowie mogą od dziś korzystać z paczek internetu w roamingu UE w cenach niższych o 25%. Koszty prezentują się następująco:

  • 1 GB za 12 zł (stara cena: 16 zł)
  • 2 GB za 24 zł (stara cena: 32 zł)

Każdy pakiet jest ważny przez 30 dni. Paczki można wygodnie zakupić w aplikacji Viking App. Pakiety nie obowiązują w ofercie Pokłady Internetu Mobilnego.

 

Być Vikingiem to znaczy mieć kontrolę

Alternatywną opcją dla osób, które nie chcą ograniczać się pakietami, jest zasilenie konta dodatkowymi środkami – koszty roamingu pozostają takie same (0.012 zł/MB), jednak będą naliczać się zgodnie z użytkowaniem. Wygodnym rozwiązaniem jest korzystanie z Inteligentnego Portfela, który dzięki podpięciu karty płatniczej będzie sam pobierał z niej środki, kiedy saldo spadnie poniżej ustalonej kwoty. Naturalnie można także określić maksymalną kwotę, jaka może być pobrana z karty w ciągu miesiąca. W Mobile Vikings podstawą usługi jest bowiem pełna kontrola i wolność w tym, jak korzystasz z sieci.

Z tego samego powodu operator nie włącza usług roamingowych automatycznie do comiesięcznej opłaty za korzystanie z oferty, w której flagowym produktem jest Perfekt Match z nielimitowanymi połączeniami, SMS i MMS oraz 25 GB kumulującego się internetu w cenie 25 zł za 31 dni.

 

Nie chcemy obarczać użytkowników kosztami usługi, z której większość osób korzysta raz lub dwa razy w roku – mówi Magdalena Piksa, CEO Mobile Vikings. – Wolimy oddać w ich ręce decyzję o tym, kiedy i za co chcą zapłacić, zależnie od tego, czego aktualnie potrzebują.

 

Pozostaje tylko życzyć wszystkim Vikingom pomyślnych wiatrów, idealnych kadrów i budzących zazdrość relacji z wypraw na nieznane wody!

Autor |2022-04-01T11:32:11+02:001 kwietnia 2022 12:00|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.