Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia-Okulary FRITZ!Glasses – wreszcie zobaczysz Wi-Fi

Okulary FRITZ!Glasses – wreszcie zobaczysz Wi-Fi

Firma AVM wypuściła dziś pierwszy produkt z serii #Wearable: okulary FRITZ!Glasses przeznaczone do użytku w domu i poza domem, które w końcu czynią Wi-Fi widzialnym. Wystarczy jeden gest, by się połączyć.

Pierwszy produkt z serii Wearable firmy AVM: okulary FRITZ!Glasses przeznaczone do użytku w domu i poza domem w końcu czynią Wi-Fi widzialnym. Wystarczy jeden gest, by się połączyć.

 

csm fritzglasses sofa 600x400 6ec0984524

Idealne Wi-Fi w domu

Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości okulary FRITZ! Glasses pokażą w domu sieć Wi-Fi. Jak idealnie ustawić wzmacniacz FRITZ!Repeater? FRITZ!Glasses pomogą znaleźć najlepsze miejsce.

Dzięki połączeniu z FRITZ!App WLAN możesz poprzez sterowanie gestami indywidualnie dostosować prędkość przesyłania i odbierania danych: wystarczy napisać w powietrzu literę P, by zwiększyć prędkość przesyłania, lub O, by zwiększyć prędkość odbierania.

 

Szybsze połączenie poza domem

fritzglasses geste 1920x1080

 

Połączenie się z hotspotem Wi-Fi w kawiarni nigdy nie było łatwiejsze. Gest przypisany w FRITZ!Glasses: wystarczy po prostu napisać w powietrzu literę W i już możesz korzystać z internetu!

FRITZ!Glasses to must-have w sezonie letnim ’22. Oprócz praktycznych funkcji Wi-Fi można też automatycznie zmieniać stopień przyciemnienia okularów. Masz dzięki temu najlepszą ochronę i zawsze pełen ogląd sytuacji.Autor |2022-04-01T13:29:55+02:001 kwietnia 2022 13:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.