Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, Taryfy, Wydarzenia-Zapomnij o formalnościach – Subskrypcja w Aero2

Zapomnij o formalnościach – Subskrypcja w Aero2

Nowości w Aero2 ciąg dalszy! W kwietniu marka wprowadziła dwa nowe pakiety bez ograniczeń prędkości: 7 GB i 70 GB. Teraz dla Abonentów Pakietów Aero udostępniona została usługa Subskrypcji, umożliwiająca automatyczne odnawianie wybranego Pakietu Aero: 3 GB, 7 GB, 30 GB lub 70 GB. Dzięki niej każdy Abonent może w pełni cieszyć się nieograniczonymi możliwościami Internetu.

Снимок экрана 2021 08 26 в 16.51.24

Jak włączyć Subskrypcję?

Aktywowanie usługi jest bardzo proste. Wystarczy, że Abonent Pakietów Aero zaloguje się do moje.aero2.pl i zarejestruje kartę płatniczą. Następnie pozostaje już tylko włączyć Subskrypcję Pakietu dostosowanego do swoich potrzeb i swobodnie surfować po Internecie.

W momencie zakończenia okresu ważności Pakietu lub zużycia danych, płatność za jego odnowienie zostanie pobrana automatycznie z podpiętej karty płatniczej. W ten sposób gdy Abonent korzysta z Pakietu, Aero2 pilnuje formalności.

Usługa ucieszy każdego, kto lubi elastyczną ofertę bez zobowiązań – jej aktywacja i dezaktywacja są darmowe. O zmianie Subskrybowanego Pakietu można zdecydować w dowolnej chwili, nie tracąc przy tym GB. Subskrypcją, tak jak innymi usługami, Abonenci mogą zarządzać w Moje Aero2.

Więcej informacji o usłudze na aero2.pl/subskrypcja

Снимок экрана 2021 08 26 в 16.51.28

Autor |2021-08-26T17:03:04+02:0026 sierpnia 2021 17:30|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, Taryfy, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile