Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Telewizja Światłowodowa, Wydarzenia-Usługi UPC dostępne dla mieszkańców Regionów Nexery

Usługi UPC dostępne dla mieszkańców Regionów Nexery

Mieszkańcy Regionów Nexery mogą już korzystać z nowoczesnych usług UPC Polska: superszybkiego internetu światłowodowego, telewizji 4K i usług mobilnych.

UPC Polska to kolejny operator telekomunikacyjny, który uruchomił sprzedaż swoich usług cyfrowych w modelu BSA (Bitstream Access) na sieci światłowodowej Nexery, wybudowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Z oferty UPC mogą skorzystać mieszkańcy z Regionu Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmii i Mazur oraz Kujaw z Pomorzem i Mazowszem.

 

Budujemy i systematycznie oddajemy do użytku nowe zasięgi sieci światłowodowej, niezbędnej do świadczenia nowoczesnych usług cyfrowych. Wiele z nich nie było wcześniej dostępnych w miejscowościach z naszych Regionów. Dbamy również o to, aby mieszkańcy mieli możliwość korzystania z najlepszych ofert, świadczonych przez solidnych dostawców. Cieszymy się, że możemy zapewnić mieszkańcom dodatkowe formy rozrywki oraz otworzyć dla nich nowe możliwości na lepsze i ciekawsze życie, pracę i prowadzenie biznesu – mówi Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu w firmie NEXERA.

W UPC priorytetem jest zapewnianie naszym klientom najwyższej jakości cyfrowych usług: najszybszego światłowodowego internetu w Polsce, telewizji cyfrowej 4K z nowym innowacyjnym dekoderem, usług mobilnych oraz najlepszych treści czy obsługi klienta. Dziś zaoferujemy je w nowych lokalizacjach w oparciu o sieci zbudowane w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, dzięki czemu kolejni klienci będą mogli w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości jakie daje dostęp do cyfrowego świata – mówi Przemysław Żur, wiceprezes ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, UPC Polska.

 

Nexera buduje sieć światłowodową w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, którego jest beneficjentem oraz realizuje również własne projekty m.in. poprzez nabywanie i konsolidację istniejącej infrastruktury, korzystając ze środków własnych. W 2022 roku w zasięgu najnowocześniejszej sieci światłowodowej Nexery znajdzie się ponad 675 tys. gospodarstw domowych oraz prawie 3 tys. szkół i jednostek oświatowych. Docelowo sieć Nexery ma obejmować 1 mln gospodarstw domowych zlokalizowanych w 14 obszarach centralnej i północno-wschodniej Polski.

 

Dla rynku telekomunikacyjnego jesteśmy ważnym dostawcą infrastruktury zewnętrznej i wiarygodnym partnerem biznesowym. Nasza sieć umożliwia operatorom telekomunikacyjnym wkroczenie na nowe rynki. Dziś otwieramy dodatkowe możliwości biznesowe i umożliwiamy sprzedaż usług konsumentom, którzy do tej pory nie mieli sposobności skorzystać z portfolio produktów UPC. Współpracujemy już z kilkudziesięcioma operatorami – liderami rynku telekomunikacyjnego, jak i mniejszymi, lokalnymi podmiotami. Cieszymy się, że z sukcesem udaje nam się łączyć dwie strony – mieszkańców chętnych skorzystać z nowych rozwiązań cyfrowych, jak również operatorów – gotowych świadczyć dla nich najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne – dodaje Paweł Biarda, Członek Zarządu ds. Komercyjnych w firmie NEXERA.1 komenarz

  1. Tomeq 5 października 2020 w 09:09 - Odpowiedz

    światłowód z nexery już rok wisi i to tyle co można powiedzieć o internecie w kujawskopomorskim

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.