Jesteś tutaj:-, Inne, Inne, Newsy, Operatorzy, Promocje, Top7-Personalizowane etui na telefon od PLUSHA

Personalizowane etui na telefon od PLUSHA

Plush przygotował dla swoich nowych i obecnych klientów promocję. Teraz można dostać za darmo personalizowane etui na telefon. W dzisiejszym świecie telefon to – według Plusha –  już nie tylko centrum dowodzenia życiem codziennym, ale również element stylizacji i kolejna przestrzeń, w której można wyrazić siebie.

Już od dziś wszyscy użytkownicy ofert Plush na Kartę, Plush ABO lub Plush Internet mogą otrzymać etui FunnyCase na wybrany telefon i stworzyć jego własny wzór dobierając tło i grafikę oraz dodając napisy.

 

Jak zdobyć etui od PLUSHA:

  • wyślij bezpłatnego SMS-a o treści ETUI pod nr 80777,
  • jeśli masz Plush na Kartę doładuj konto za min. 5 zł,
  • dostaniesz od Plusha unikalny kod do wykorzystania na stronie funnycase.pl/kreator, gdzie możesz stworzyć swoje własne etui z nadrukiem.

 

Personalizowane etui na telefon od PLUSHA 1

 

Promocja dostępna jest dla wszystkich klientów Plush.

Dodatkowo, specjalnie na tę okazję, Plush przygotował kolekcję własnych grafik. Znany ze swego poczucia humoru Misiek na pewno będzie pomocny i inspirujący przy „wyrażaniu się” na etui telefonu, a grafiki można już znaleźć na www.funnycase.pl

Promocja „Etui w Plushu” obowiązuje do 17 czerwca lub wyczerpania puli kodów, natomiast otrzymany kod należy wykorzystać do 17 lipca br. O jego otrzymaniu zadecyduje pierwszeństwo spełnienia warunków promocji. Na jeden numer telefonu można otrzymać tylko jeden kod.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na www.plushbezlimitu.pl.Autor |2019-04-15T15:12:03+01:0015 kwietnia 2019 15:12|Kategorie: Bezpieczeństwo, Inne, Inne, Newsy, Operatorzy, Promocje, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.