Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Telewizja, Top7-Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy na żywo w IPLI

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy na żywo w IPLI

Już od sierpnia br. w IPLI − największym serwisie rozrywki internetowej znanym z licznych transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych w wielu dyscyplinach − ­fani piłki nożnej będą mogli oglądać jeszcze więcej najlepszych rozgrywek. Teraz także wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA – na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam. Będą one dostępne w specjalnym pakiecie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM. Dzięki tej wyjątkowej propozycji miłośnicy najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich będą mogli oglądać mecze, gdzie chcą i jak chcą.

Od 21 sierpnia, czyli pierwszych spotkań rundy play-off, 38 najlepszych klubowych drużyn Europy będzie walczyło o zwycięstwo w 27 sezonie Ligi Mistrzów UEFA. A to nie koniec emocjonujących starć. Chwilę później rozpocznie się również nowy sezon Ligi Europy UEFA. Wszystkie mecze obydwu prestiżowych rozgrywek będzie można śledzić w IPLI w nowym dedykowanym meczom pakiecie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM – na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam.

Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM będzie można kupić w dwóch wariantach:

 • obejmującym cały sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA – w cenie 360 zł,
 • zapewniającym 7-dniowy dostęp do meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA – w cenie 40 zł.

Dzięki dostępności aplikacji IPLA na wielu urządzeniach mecze będzie można oglądać w dowolnym miejscu – w domu, jak i poza nim – na dowolnie wybranym urządzeniu – laptopie, tablecie, smartfonie czy w Smart TV, nie tracąc ani chwili z tak ważnych dla kibiców piłkarskich zmagań.

Prawdziwa piłkarska uczta w pakiecie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM to:

 • Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam.
 • 1029 meczów przez 3 lata, 343 w każdym z sezonów.
 • Nowe godziny rozgrywania spotkań Ligi Mistrzów UEFA: 2 o godzinie 18.55 i 6 o godzinie 21.00 we wtorki i środy; w czwartki mecze Ligi Europy UEFA.
 • 8 godzin dziennie relacji na żywo – studio i mecze – każdego dnia meczowego.
 • Najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce – zaprojektowane z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, o powierzchni 700 m2, ze ścianą wideo o rozdzielczości 4x4K, oprawą wizualną realizowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D.
 • Bogactwo programów towarzyszących meczom: przed- i pomeczowe studia, pogłębione analizy, reportaże, wywiady, doświadczeni eksperci i komentatorzy, liczni goście specjalni oraz wiele innych materiałów przygotowywanych z myślą o kibicach piłkarskich.

Grupa Polsat nabyła dla polskich kibiców wyłączne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych. Nowe rozgrywki piłkarskie będą dostępne również dla abonentów Cyfrowego Polsatu i klientów sieci Plus.

źródło: Cyfrowy Polsat

Autor |2018-07-03T15:15:21+02:003 lipca 2018 15:15|Kategorie: Cyfrowy Polsat, Inne, Newsy, Operatorzy, Plus, Rozrywka, Telewizja, Top7|Tagi: , , , , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Gwjnzhnzn 3 lipca 2018 w 15:21 - Odpowiedz

  360 zł?! TW Zigi leci po bandzie

 2. Vitja 3 lipca 2018 w 17:00 - Odpowiedz

  Dlakibica nie ma ceny za wysokiej 🙂 Bilet też tani nie jest

 3. Hdhsbsjwj 3 lipca 2018 w 18:36 - Odpowiedz

  Nie porównuj biletu do stream’u. Hellloo!!??! Uczestnictwo choć w jednym z meczy na stadionie w rozgrywkach Ligi Mistrzów nigdy nie będzie tożsame z rocznym streamem. Emocje całkiem inne więc za bilet warto zapłacić 400-500-1000 zł, ale za stream 360 zł? Nigdy!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.