Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Rynek, Taryfy, Wydarzenia-Wiosenne nowości od Aero2 – odświeżona oferta i brak limitu prędkości w Pakietach Aero

Wiosenne nowości od Aero2 – odświeżona oferta i brak limitu prędkości w Pakietach Aero

Na Abonentów Aero2 czekają atrakcyjne nowości. Operator zdecydował się postawić na prostotę oferty i będzie teraz oferować cztery Pakiety bez limitu prędkości – obok wcześniej już znanych Pakietów 3 GB oraz 30 GB pojawią się dwa nowe 7 GB i 70 GB. 

Do korzystania z Pakietów Aero niezbędna jest Karta SIM BDI. Zainteresowani ofertą mogą w prosty sposób zamówić taką kartę bez wychodzenia z domu, odwiedzając stronę, która zostanie dostarczona kurierem.

Obok Pakietów 3 GB, 7 GB, 30 GB lub 70 GB, Aero2 oferuje także darmowy Pakiet Testowy. Jest to oferta na start skierowana do osób korzystających z Bezpłatnego Dostępu do Internetu, które jeszcze nie zdecydowały się na żaden z Pakietów. W jej ramach każda zainteresowana osoba może testować za darmo Internet od Aero2 w ramach Pakietu Testowego zawierającego 30 GB, który jest ważny przez 30 dni, a po zużyciu paczki danych można wybrać dowolny Pakiet z oferty lub dalej korzystać z BDI.

Abonenci Pakietów Aero mają możliwość swobodnego zarządzania swoim kontem i usługami na stronie moje.aero2.pl. Mogą również posiadać na swoim koncie jednocześnie do 5 Pakietów i zdecydować, który z nich będzie kolejno aktywowany po wykorzystaniu dotychczasowej paczki danych lub zakończeniu okresu ważności Pakietu.

Autor |2021-04-19T14:40:07+02:0019 kwietnia 2021 16:00|Kategorie: Aero2, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Rynek, Taryfy, Wydarzenia|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. rtger 19 kwietnia 2021 w 16:43 - Odpowiedz

    najgorsza jest captcha, mógłbym miec połowe predkości ale bez captcha
    najgorsze są aktualizacje. nie da sie ich pobrac w takim systemie

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile