Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Rusza Przepływ GB między użytkownikami Mobile Vikings

Rusza Przepływ GB między użytkownikami Mobile Vikings

Nowa usługa na pokładzie Mobile Vikings! Jak na społecznościowego operatora komórkowego przystało, Vikingowie umożliwiają od dziś swoim użytkownikom dzielenie się ze sobą gigabajtami. To kolejny sposób wykorzystywania swoich GB do całego wachlarza możliwości oferowanego przez sieć.

 

Jak dzielić się GB w Mobile Vikings?

Aby podarować znajomym nieco internetu, należy korzystać z zasobnych w gigabajty planów Perfekt Match lub Ekstra Match. Przepływu GB w postaci paczki 5 GB można dokonać raz na doładowanie, o ile posiadamy obecnie na koncie minimum 6 GB. To zabezpieczenie dla zbyt hojnych Vikingów – by ratując kogoś z sieciowej mielizny, sami na niej nie osiedli.

Natomiast otrzymywać internet od znajomych można niezależnie od planu oferty Match, z którego się korzysta. Należy jedynie pamiętać o tym, że sprezentowane nam przez kogoś GB nie podlegają kumulacji danych.

 

Kumulacja benefitów

No właśnie – kumulacja danych, czyli ceniona przez użytkowników perła w hełmie Mobile Vikings. Ta wyjątkowa usługa sprawia, że niewykorzystane przez miesiąc rozliczeniowy gigabajty nie znikają, tylko przechodzą na kolejny. Wystarczy zachować ciągłość doładowań konta, by cieszyć się rosnącą pulą internetu. Jak podaje operator, Vikingowie mają dzięki kumulacji na koncie średnio aż 127 GB. Motywuje to sieć do wprowadzania coraz to nowych sposobów na wykorzystanie swojego internetu, do których należą obecnie:

  • naturalnie surfowanie do woli po sieci
  • nowo wprowadzona usługa dzielenia się GB
  • wykorzystanie telefonu jako zapasowego routera pełnego GB – np. w razie awarii sieci stacjonarnej
  • przekazywanie GB na cele charytatywne w ramach akcji Szalupy Ratunkowe (3 GB równają się 1 zł pomocy)
  • wymiana GB na ubrania i gadżety lub zniżki w autorskim sklepie operatora Viking Store (gdzie już wkrótce pojawi się nowa kolekcja ciuchów oraz limitowany Letni Box Wycieczkowy z przydatnymi gadżetami)

 

Sieć ludzi, nie numerów

Mobile Vikings podkreśla, że kompasem nadającym kierunek rozwoju sieci jest zawsze dbanie o użytkowników – zwłaszcza tych, którzy są już na pokładzie. Operator udowodnił po raz kolejny tę deklarację, automatycznie ulepszając niedawno ofertę Ekstra Match (z 35 GB do 50 GB bez zmian w cenie) wszystkim korzystającym z niej Vikingom.

 

– Umożliwienie naszym użytkownikom dzielenia się gigabajtami jest konsekwencją  założeń, na których budujemy naszą markę – mówi Magdalena Piksa, CEO Mobile Vikings. – Obiecujemy naszym użytkownikom, że każda zmiana w ofercie będzie automatycznie wprowadzana u wszystkich, nie tylko nowych Vikingów. I będzie zawsze na plus.

Autor |2022-08-05T11:56:43+02:005 sierpnia 2022 12:00|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.