Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-OTVARTA i Polkomtel przedłużyły do końca 2025 roku dotychczasową umowę MVNO

OTVARTA i Polkomtel przedłużyły do końca 2025 roku dotychczasową umowę MVNO

Do końca 2025 r przedłużona została umowa Polkomtel Sp. z o.o. z OTVARTA, dzięki której będzie ona mogła stabilnie i bezpiecznie świadczyć usługi MVNO w oparciu o sieć Plus. Nowe porozumienie w sprawie hurtowego dostępu do sieci jest kontynuacją współpracy trwającej w tym zakresie już od czterech lat.

OTVARTA to polski operator wirtualny telefonii komórkowej z kapitałem polskim. Obsługuje obecnie ponad 40 tys. aktywnych użytkowników i od wielu miesięcy jest w czołówce operatorów pozyskujących najwięcej nowych klientów. MVNO OTVARTA skupia się na zapewnieniu swoim  klientom  najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych i technologii dostarczanych przez sieć Plus przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen.

Dla operatora sieci Plus współpraca z partnerami MVNO jest bardzo ważną częścią działalności biznesowej prowadzonej od 2006 roku. Polkomtel utrzymuje na rynku pozycję lidera w zakresie liczby obsługiwanych klientów końcowych MVNO i obsługuje bezpośrednio prawie 30 operatorów świadczących usługi w tym modelu. Klientami hurtowymi MVNO Polkomtela są stacjonarni operatorzy telekomunikacyjni, operatorzy telewizji kablowych, ISP oraz firmy takie jak szybko rozwijająca się sieć MVNO OTVARTA.

Jakość usług oferowanych klientom przez operatorów wirtualnych działających na infrastrukturze sieci Plus jest identyczna jak dla jej klientów własnych. Plus dba, by wszystkie nowe technologie i rozwiązania, zaraz po ich wdrożeniu dla klientów własnych, natychmiast były również dostępne dla klientów partnerów MVNO.

Autor |2021-08-31T15:38:57+02:0031 sierpnia 2021 16:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Kondziu 28 września 2021 w 09:58 - Odpowiedz

  no i super, jak coś się sprawdza to warto to kontynuowac. sam jestem w Otvartej już prawie 2 lata, nie narzekam 🙂

 2. opolla 11 października 2021 w 10:38 - Odpowiedz

  zastanawiam się nad tym by przenieść tu numer, bo sporo osob w moim otoczeniu korzysta z ich oferty. czy oni oferują sam abonament czy jest też opcja zakupu telefonu?

  • Marinka 18 października 2021 w 15:48 - Odpowiedz

   nie, telefon musisz kupić oddzielnie bo w otvartej jest tylko abonament bez sprzetu. ale to i lepiej moim zdaniem bo jakbyś sobie podliczyła wszystko to się okazuje, ze nie opłaca się brać tel z abonamentem.

  • Gabryśka 22 października 2021 w 14:41 - Odpowiedz

   dokładnie, nie ma sensu brać tel z abonamentem, ostatecznie spłaca się znacznie więcej także to średnio opłacalne jest. a sieć Otvarta jest dużą konkurencją dla wielkich graczy na rynku 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.