Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe-Microsoft wprowadza płatności za pomocą Bitcoina

Microsoft wprowadza płatności za pomocą Bitcoina

Międzynarodowy gigant informatyczny daje swoim klientom dodatkową możliwość wyboru sposobu opłat za wirtualne usługi. Firma odpowiedzialna m.in za stworzenie systemu operacyjnego Windows i produkcję popularnej konsoli Xbox umożliwi swoim użytkownikom dokonanie płatności za pomocą popularnego Bitcoina.

NASK; phishing z bitcoinem w tle: Allegro na celowniku

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie płatności, klienci korzystający z usług firmy na terenie Stanów Zjednoczonych mają od teraz możliwość zasilić swoje wirtualne konta za pomocą technologii Bitcoin i wykorzystać je na zakup cyfrowych treści, takich jak aplikacje i gry na platformy Windows, Windows Phone i Xbox (w tym Xbox Games, Xbox Music i Xbox Video).

Microsoft to jedno z pierwszych tak znanych przedsiębiorstw, które umożliwia swoim klientom skorzystanie z dobrodziejstw cyfrowej waluty. Pozwala to optymistycznie spoglądać w przyszłość na rozwój tej technologii jako powszechnej metody płatności za usługi zawierane za pośrednictwem internetu”- komentuje Mateusz Kowalczyk, prezes giełdy bistar.pl

Organem odpowiedzialnym za stronę techniczną tej zmiany jest firma BitPay – obecnie największy na świecie procesor płatności tej technologii. Na stronie znajdziemy również instrukcję, która szczegółowo objaśnia w jaki sposób należy przelać środki, aby zasilić swoje konto.

źródło: BitPay

Kan

Autor |2014-12-15T12:52:18+01:0015 grudnia 2014 12:52|Kategorie: Microsoft, Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile