Pokaż większy obrazek Serce i Rozum: FunPack HD (video) Piloto, laptopo i Serce i Rozum w funpack songu czyli nowa, rozśpiewana reklama Serca i Rozumu. źródło: TP Kan By Kandrze.j|2011-11-24T17:38:03+01:0024 listopada 2011 17:38|Kategorie: Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Reklama, Taryfy stacjonarne|Tagi: reklama, rozmu, serce, tp, youtube|5 komentarzy Udostępnij ten artykuł na: FacebookXLinkedInEmail Podobne wpisy Google zmaga się z nasilającą się falą odejść czołowych specjalistów zajmujących się AI 26 czerwca 2026 15:10 | 0 komentarzy Zaprezentowano Vivo X Fold 6: ogromna bateria o pojemności 7000 mAh, procesor Dimensity 9500 Super Edition, aparat Zeiss o rozdzielczości 200 Mpx, ochrona zgodna z normą IPX9 oraz dwa ekrany – 6,5 i 8 cali 26 czerwca 2026 14:30 | 0 komentarzy Lenovo obniża koszty i zwiększa skuteczność AI w biznesie dzięki agentowej AI i innowacjom w obszarze wnioskowania 26 czerwca 2026 13:33 | 0 komentarzy Palo Alto Networks wyróżniło 9 partnerów w regionie 26 czerwca 2026 12:01 | 0 komentarzy Poznaj nowe modele Mini PC od QOOBE – Zadebiutują tego lata 26 czerwca 2026 11:30 | 0 komentarzy Światła, gra, akcja! Razer Soma Chroma wynosi immersję na zupełnie nowy poziom 26 czerwca 2026 10:00 | 0 komentarzy 5 komentarzy gosc 26 listopada 2011 w 22:44- Odpowiedz Dobra reklama. Co prawda rzadko udaje sie stworzyc duet takich bohaterów, równocześnie zapamiętać przekaz reklamowy gosc 29 listopada 2011 w 14:59- Odpowiedz Siema mam pytanie, czy ma ktos moze link do sciagniecia tej reklamy najlepiej by bylo jak by to byl sam dzwiek. Z gory dzieki 😉 rado1212 1 grudnia 2011 w 19:25- Odpowiedz wie ktoś gdzie znajdę słowa z tej piosenki gosc 15 grudnia 2011 w 18:33- Odpowiedz proszę bardzo słowa piosenki: Rozum : Siedzę w domu na mej sofie , w kapciach samych albo bezz. Serce : Mam piloto , mam laptopo. Pronto , allo dzwoni sięę. Razem : Funpack w HD funapck , funpack i wesoło żyje się! stalewiak 15 grudnia 2011 w 18:38- Odpowiedz Sony tylko 🙂 Zostaw komentarz Anuluj pisanie odpowiedziZaloguj poprzez sieci społecznościoweZgadzam się, że moje dane będą przechowywane zgodnie z polityką prywatnościCommentPlease enable JavaScript to submit this form. Δ Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
Dobra reklama. Co prawda rzadko udaje sie stworzyc duet takich
bohaterów, równocześnie zapamiętać przekaz reklamowy
Siema mam pytanie, czy ma ktos moze link do sciagniecia tej reklamy najlepiej by bylo jak by to byl sam dzwiek. Z gory dzieki 😉
wie ktoś gdzie znajdę słowa z tej piosenki
proszę bardzo słowa piosenki:
Rozum : Siedzę w domu na mej sofie , w kapciach samych albo bezz.
Serce : Mam piloto , mam laptopo. Pronto , allo dzwoni sięę.
Razem : Funpack w HD funapck , funpack i wesoło żyje się!
Sony tylko 🙂