Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Płatności, Promocje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telewizja-Ruszają świąteczne promocje CANAL+ z dekoderami 4K za 1 zł

Ruszają świąteczne promocje CANAL+ z dekoderami 4K za 1 zł

CANAL+ ruszył ze świąteczną promocją na ofertę telewizji satelitarnej i telewizji przez internet oraz dostępem do nowoczesnych dekoderów 4K w promocyjnych cenach.

W świątecznej ofercie telewizji satelitarnej nowoczesny dekoder 4K Ultra BOX+ można promocyjnie aktywować za 1 zł w najczęściej wybieranych pakietach OPTIMUM+ oraz OPTIMUM+ z CANAL+ i nie płacić za jego wynajem przez cały okres obowiązywania umowy. Promocyjna aktywacja dekodera 4K za 1 zł jest również dostępna w pakiecie Superpremium+ 4K.
W pakiecie OPTIMUM+ klienci znajdą 130 kanałów (w tym 80 w HD), 34 kolekcje VOD, w cenie 49,99 zł miesięcznie. W świątecznym prezencie otrzymają również dostęp do sześciu kanałów Filmbox na 24 miesiące bez opłat.

W pakiecie OPTIMUM+ z CANAL+ klienci znajdą dodatkowo 11 kanałów z rodziny CANAL+ z najlepszym sportem (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Bundesliga, Żużel, NBA i wiele innych) oraz filmami i serialami na żywo, a także dwie dodatkowe kolekcje VOD. Miesięczna cena za pakiet wyniesie 99,99 zł. Z pakietem OPTIMUM+ z CANAL+ dostępne są również kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i Ligą Europy UEFA za 0 zł miesięcznie. Oba pakiety można rozszerzyć o dostęp do 27 dodatkowych kanałów za 10 zł miesięcznie.

Teraz wybierając pakiety telewizji satelitarnej klienci zyskają dodatkowo możliwość korzystania z serwisu CANAL+ telewizja przez internet na wielu urządzeniach w zakresie posiadanej oferty satelitarnej bez dodatkowych opłat i limitu godzin.

Dekoder 4K Ultra BOX+ oferowany w promocyjnych cenach pozwala na odbiór obrazu w perfekcyjnej jakości, z czterokrotnie większa ilością detali niż w standardzie HD. Dzięki obsługiwanej przez dekoder technologii wysokiej dynamiki jasności (HDR), ale również odwzorowaniu szerokiej palety barw (Wide Colour Gamut), szybkim odtwarzaniu klatek filmu (High Frame Rate) i większej głębi bitowej, emitowane treści można oglądać w jeszcze bardziej realistycznym, ostrzejszym i bardziej szczegółowym obrazie 4K. W ofercie treści 4K oferowanych przez CANAL+ można znaleźć m.in. ponad 200 meczów piłkarskich na sezon, oryginalne produkcje CANAL+ oraz filmy największych wytwórni prosto z Hollywood.

 

image processing20201104 19849 1kol6ep

 

Świąteczna oferta CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K

CANAL+ telewizja przez internet to nowoczesny serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 77 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. Z CANAL+ telewizji przez internet można korzystać na wielu urządzeniach: telefonach z systemem iOS i Android, telewizorach Android TV, Apple TV, przeglądarkach internetowych oraz dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX 4K.

W ramach promocji świątecznej klienci mogą skorzystać z oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet oferowanego z nowym dekoderem CANAL+ BOX 4K – w zobowiązaniu lub bez zobowiązania.

 

W opcji bez zobowiązania dekoder CANAL+ BOX 4K jest oferowany w cenie 299 zł. Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet. W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ telewizji przez internet na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do wszystkich pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć nawet o dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem do 31.12. oraz aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem, a także podpiąć kartę płatniczą do konta.

Wybierając ofertę ze zobowiązaniem klienci otrzymują CANAL+ BOX 4K za 1 zł na własność oraz dostęp do pełnej oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet na dwa pierwsze miesiące. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór przynajmniej dwóch z czterech pakietów tematycznych, z których klient będzie korzystał po zakończeniu promocyjnego dostępu „na start”:

c96f813517bb6f61e524cd26281ac8c5

 

  • FILM – dla fanów dobrego kina i seriali. Premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców, takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox (50 zł/mies.)
  • SPORT – stworzony dla kibiców. Transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. W pakiecie dostępny jest także żużel (w tym m.in. PGE Ekstraliga – najlepsza żużlowa liga świata), F1, piłka ręczna, NBA, Basketball Champions League, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują CANAL+, CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD (50 zł/mies.)
  • FUN&INFO – dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX (25 zł/mies.)
  • KIDS – dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play (10 zł/mies.)

Klienci decydujący się na ofertę CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K będą mogli korzystać z serwisu na trzech ekranach w tym samym momencie oraz logować się i oglądać treści na wszystkich innych platformach, na których dostępna jest usługa (telefony, Android TV, Apple TV).

 

CANAL+ BOX 4K – domowe centrum rozrywki

CANAL+ BOX 4K to nowy dekoder dedykowany serwisowi CANAL+ telewizja przez internet wspierający technologię 4K HDR i oparty o system operacyjny Android TV (9.0). Urządzenie oferuje dostęp do wyselekcjonowanych kanałów na żywo oraz treści na żądanie dostępnych w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet, kanałów cyfrowej telewizji naziemnej po podłączeniu anteny, aplikacji PREMIERY CANAL+ z hitami kinowymi do wypożyczenia, Netflix oraz setek innych aplikacji ze sklepu Google Play. Dekoder można podpiąć do dowolnej sieci internetowej – bezprzewodowo lub kablem, a jego niewielkie rozmiary pozwalają zabrać urządzenie w dowolne miejsce i korzystać z telewizji np. na wakacjach czy wyjazdach poza domem.

 

Kampania reklamowa wspierająca świąteczne oferty CANAL+

Świąteczne oferty CANAL+ z dekoderami 4K wspiera kampania reklamowa obejmująca swoim zasięgiem telewizję, internet, social media, nośniki zewnętrzne, radio, punkty sprzedaży CANAL+ oraz wybrane sieci sklepów RTV/AGD.

Koncepcja kreatywna spotów telewizyjnych opiera się na stwierdzeniu, że pewnych emocji, których doświadczyło się podczas oglądania telewizji, nie da się wyrazić słowami – trzeba je przeżyć. W spotach reklamowych wykorzystano fragmenty najnowszej superprodukcji serialowej CANAL+ „Król” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego oraz fragmenty rozgrywek Premier League dostępnych na antenach CANAL+.

 

 

W spotach internetowych występuje znany z wcześniejszych reklam CANAL+ Michał Kempa, który prowadzi dialog z… reniferem, promując świąteczną ofertę z dekoderem CANAL+ BOX 4K.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.