Jesteś tutaj:-, Telewizja, Top7-22 nowe kanały w Horizon Go od UPC Polska

22 nowe kanały w Horizon Go od UPC Polska

Oferta dostępna za pośrednictwem usługi Horizon Go od UPC Polska, pozwalającej na oglądanie ulubionych treści na wielu urządzeniach i poza domem, została wzbogacona o 22 nowe kanały. Dzięki temu użytkownicy Horizon Go mają dostęp do najbogatszej oferty na rynku telewizji internetowej obejmującej aż 157 kanałów telewizyjnych oraz tysięcy filmów i seriali dostępnych na żądanie.
Dodatkowo, korzystanie z Replay TV pozwala im na powrót do wybranych treści do siedmiu dni wstecz.
Horizon Go to także szereg udogodnień, które pozwalają na konsumowanie telewizyjnej rozrywki jeszcze bardziej komfortowo i bez ograniczeń. Dzięki możliwości odtwarzania aż 140 kanałów poza domem, a także pobierania wybranych treści i odtwarzania ich offline, użytkownicy mogą zabierać ze sobą ulubione filmy, seriale i programy, gdzie tylko zechcą.
Klienci, którzy lubią mieć dostęp do rozrywki na wszystkich swoich urządzeniach, z pewnością doceniają fakt, ze Horizon Go dostępny jest nie tylko na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, lecz także na komputerze poprzez stronę internetową horizon.tv, a ponadto wybrane treści oglądać można również na uruchomionych w tym roku platformach Android TV, Amazon Fire TV oraz Apple TV.
Lista nowych kanałów dostępnych za pośrednictwem Horizon Go obejmuje między innymi pozycje dla fanów najlepszych produkcji filmowych i seriali (HBO HD czy Cinemax HD), pasjonujących dokumentów (kanały z grupy Polsat Viasat HD) czy najwyższej jakości muzyki (Mezzo Live HD oraz MTV Live HD).
Źródło:
upc.pl


Autor |2020-01-10T07:06:19+01:0010 stycznia 2020 07:06|Kategorie: Newsy, Telewizja, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.