Jesteś tutaj:-, Newsy, Reklama, Rozrywka, Telewizja, Voip-Mikołajkowy Blok Reklamowy w IPLI

Mikołajkowy Blok Reklamowy w IPLI

Już 6 grudnia br. o godz. 18.45 użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA, obok widzów Telewizji Polsat, po raz kolejny będą mieli okazję, aby pomóc potrzebującym dzieciom, podopiecznym Fundacji POLSAT, oglądając specjalnie przygotowany blok reklamowy.

To już 12. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego, podczas którego użytkownicy IPLI będą mogli pomóc podopiecznym Fundacji Polsat bardzo prostym gestem. Wystarczy, że 6 grudnia o godz. 18.45 w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu obejrzą w IPLI specjalnie przygotowany blok reklamowy. Będzie go można znaleźć na stronie www.ipla.tv w zakładce LIVE: http://www.ipla.tv/live/category/46-mikolajkowy-blok-reklamowy oraz w aplikacjach IPLA na komputery, tablety, smartfony i wybrane telewizory Smart TV.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego, obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci – podopiecznych Fundacji POLSAT. Do tej pory udało się objąć pomocą 26 657 dzieci, a dochód z jedenastu poprzednich edycji wyniósł prawie 13 500 000 zł. Im więcej osób obejrzy blok reklamowy, tym większa liczba podopiecznych otrzyma pomoc.

Kampania zachęcająca do udziału w tej wyjątkowej akcji emitowana jest na antenach kanałów Grupy Polsat. Wspierają ją dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport: Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Ewa Gajewska, Robert Gusta, Mateusz Borek i Jarosław Gugała.

źródło: Cyfrowy Polsat

Kan

Autor |2015-12-02T15:39:10+01:002 grudnia 2015 15:39|Kategorie: Inne, Newsy, Reklama, Rozrywka, Telewizja, Voip|Tagi: , , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. Michal Terlecki 2 grudnia 2015 w 15:02 - Odpowiedz

  To bardzo piękna idea 😉 Polsat akurat tutaj robi dobrą robotę 😉

  Pozdrawiam
  [url]http://f4pictures.pl/[/url]

 2. Pablo 2 grudnia 2015 w 18:59 - Odpowiedz

  Też uważam, że to coroczne wydarzenie z racji swojego szczytnego celu zasługuje na duży plus. Polsat od lat włącza się w tą kampanię pomocową.

 3. Bary 2 grudnia 2015 w 19:16 - Odpowiedz

  I wy się na to nabieracie? Jak samo oglądanie ma pomagać? HELLO ??? Szczególnie jak większość ma naziemną telewizję a nie platformy cufrowe które są w stanie wyciągnąć jakieś statystyki. Jak już ktoś chce włączyć na tą audycję to włączyć telewizor wcisnąć na pilocie klawisz mute (wyciszenie głosu) i odwrócić wzrok albo wyjść z pokoju. Nie oglądajcie ludzie reklam !

 4. Majcek 2 grudnia 2015 w 19:18 - Odpowiedz

  Co roku oglądam na polsacie! Świetna akcja i wielki cel. Szkoda, że tylko polsat wpadł na taki pomysł.

  • Bary 3 grudnia 2015 w 13:52 - Odpowiedz

   I potem biegniesz do sklepu kupować reklamowane produkty? Hahaha, kiedyś skarbce otwierały się na hasło – „otwórz się sezamie”. Dziś skarbonki otwierają się na hasło „dla dzieci”.

  • Arek 3 grudnia 2015 w 18:03 - Odpowiedz

   No dobra, co tracę, oglądając ten blok? Nic nie tracę. A ktoś coś przez to zyska. Chętnie zajrzę na iplę, jeśli to komuś ma pomóż, a malkontentom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile