Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip-Nowe promocje i Multiroom w Cyfrowym Polsacie

Nowe promocje i Multiroom w Cyfrowym Polsacie

Od 6 października br. największa platforma satelitarna w Polce proponuje klientom nowości w ofercie telewizyjnej. Operator wprowadza elastyczną ofertę Premium, oferuje pakiety dodatkowe już od 10 zł, dekodery HD i PVR już od 1 zł i nawet do 6 miesięcy telewizji bez opłat, a portfolio usług poszerza o usługę Multiroom.

Tej jesieni Cyfrowy Polsat przedstawia swoją ofertę telewizyjną w jeszcze nowszym i ciekawszym wydaniu. Dzięki dalszemu rozszerzeniu zakresu elastyczności, wyróżniającej platformę na rynku, klienci mają teraz możliwość zapoznania się z pełnym zakresem propozycji programowych operatora w ramach promocji Premium w atrakcyjnej cenie 99,90 zł (zamiast 139,90 zł), zyskując jednocześnie możliwość obniżenia w dowolnym momencie opłacanego abonamentu, co zapewnia Abonentowi bezpieczeństwo i większy komfort korzystania z usług. Promocja Premium umożliwia odbiór pełnej listy kanałów – w tym 6 kanałów z Pakietu HBO HD, 4 kanałów z Pakietu Cinemax HD i usługi VOD – a po promocyjnym okresie dostępu do pełnej oferty, klient może podjąć decyzję o rezygnacji z części usług i wyborze pakietu Familijnego HD z Pakietem HBO HD i Cinemax HD w cenie 69,90 zł miesięcznie. Dodatkowo, w dowolnym momencie trwania umowy, abonent ma możliwość zakupienia pakietów dodatkowych Sport HD i Extra HD w nowej cenie – 10 zł za każdy z nich.

Dla promocji Premium operator przewidział także zachęcające prezenty: 6 miesięcy telewizji bez opłat, szeroki wybór dekoderów – HD i PVR od 1 zł oraz usługę Multiroom na dodatkowym dekoderze za 0 zł.

W ramach jesiennych promocji nadal obowiązują znane już klientom pozostałe oferty elastyczne – Pakiet Familijny HD z opcją zmiany na Pakiet Mini HD, Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe z minimalnym obowiązkiem zachowania Pakietu Familijnego i 1 pakietu dodatkowego bądź tylko Pakietu Familijnego.

Usługa Multiroom Cyfrowego Polsatu pozwala na niezależne oglądanie w ramach jednej opłaty abonamentowej różnych programów z posiadanego pakietu na dwóch odbiornikach telewizyjnych jednocześnie. Takie rozwiązanie z pewnością rozwiąże potencjalne konflikty między domownikami i konieczność dokonywania trudnych wyborów, np. między najnowszym filmem a spektakularnym wydarzeniem sportowym, a każdy z widzów będzie mógł pozostać wierny swojej stacji.

Multiroom udostępniany jest dla pakietów:

 • Premium – bez dodatkowych opłat,
 • Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe (Sport HD i Extra HD) z koniecznością zachowania jednego z nich – w cenie 5 zł miesięcznie,
 • Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe z możliwością zejścia do Pakietu Familijnego HD – w cenie 10 zł miesięcznie.

Dekoder SD dedykowany usłudze Multiroom kosztuje 29 zł.

Warunki konieczne, które użytkownik musi spełnić dla poprawnego działania Multiroomu, to przede wszystkim posiadanie dwóch dekoderów Cyfrowego Polsatu, po drugie – instalacja obydwu tunerów w obrębie jednego gospodarstwa domowego oraz podłączenie ich do sygnału satelitarnego. Możliwe jest to przy użyciu wspólnej anteny z konwerterem typu „twin” lub „quad”. Jeśli jednak układ pomieszczeń nie pozwala na zastosowanie „bliźniaczego nadajnika”, dekodery mogą być podłączone do oddzielnych anten satelitarnych.

Dekoder dedykowany usłudze Multiroom wymaga dokonywania okresowej aktywacji. Pierwszą należy przeprowadzić w dowolnym momencie. Po włożeniu karty z dekodera podstawowego do dodatkowego odbiornika trzeba poczekać aż system z aktywowanego sprzętu potwierdzi odblokowanie sygnału. O terminie kolejnej aktywacji użytkownik zostanie poinformowany za pomocą komunikatu na ekranie odbiornika telewizyjnego. Czas późniejszych aktywacji jest zmienny i zarządzany automatycznie przez system Cyfrowego Polsatu. Jeśli jednak aktywacja nie zostanie wykonana w wymaganym terminie, dostęp do programów na dekoderze dodatkowym zostanie zablokowany. Dla wygody użytkowników warto dokonywać jej na bieżąco, co 2-7 dni.

źródło:
Cyfrowy Polsat

Kan

Autor |2011-10-06T15:40:43+02:006 października 2011 15:40|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. wosq 8 października 2011 w 20:19 - Odpowiedz

  Kupię Cyfrowy Polsat jak będą elastyczni.
  Czyli, wybieram sobie konkretne programy i tylko za nie płacę.

 2. murmen 8 października 2011 w 20:20 - Odpowiedz

  [quote]powie mi ktoś jakś ma ten telefon pamięć wbudowaną? bo czytałem inny opis http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gti8910omniahd/ i tam pisze że 125 MB a tu że 8G albo 16G proszę o szybką odpowieć [/quote]
  Normalnej pamięci 8GB ,a niektóre mają 16GB jedynie , a te 125 to chyba chodzi o pamięć do obsługi symbiana itd ale do tego jest 8 lub 16 GB.

 3. murmen 8 października 2011 w 20:20 - Odpowiedz

  [quote]powie mi ktoś jakś ma ten telefon pamięć wbudowaną? bo czytałem inny opis http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gti8910omniahd/ i tam pisze że 125 MB a tu że 8G albo 16G proszę o szybką odpowieć [/quote]
  Normalnej pamięci 8GB ,a niektóre mają 16GB jedynie , a te 125 to chyba chodzi o pamięć do obsługi symbiana itd ale do tego jest 8 lub 16 GB.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile